Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / Maleńczuk, Sikorowski i inni krakowscy artyści w koncercie charytatywnym dla Ukrainy

Maleńczuk, Sikorowski i inni krakowscy artyści w koncercie charytatywnym dla Ukrainy

Kto się pospieszy, ma szansę na bilet

koncert dla Ukrainy Piotr Rzeka

Piotr Rzeka / fot. Bartek Cieniawa

28 marca o g. 19.00 zapraszamy do teatru KTO na wyjątkowo energetyczny wieczór, który z Twojego poniedziałku zrobi sobotę! Aby pomagać, trzeba mieć siłę! Dlatego teatr  proponuje 2 w 1 ‒ koncert dla Ukrainy i jej mieszkańców, który naładuje również Wasze baterie

 

Andrzej Sikorowski

Andrzej Sikorowski / fot. Adam Golec

W czasie, kiedy wszyscy jesteśmy naprawdę zaangażowani, potrzeba chwili relaksu i odpędzenia złych myśli. Gwarantujemy, że podczas koncertu charytatywnego na scenie Teatru KTO nie będzie nudy! Zobaczymy między innymi Maćka Maleńczuka i Andrzeja Sikorowskiego (grupa „Pod Budą”). Będzie też bałkańska moc instrumentów dętych z Sokół Orchestra, Piotr Rzeka, czyli mieszanka nastrojowych, elektronicznych ballad, podszytych tekstami o hip-hopowym sznycie, jazz i swing z 20 osobowym Big Bandem Dobczyce oraz bezpretensjonalne połączenie humoru, dystansu, szczerej zabawy i alternatywnej muzyki z Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn (nie mówcie, że nie słyszeliście o ich kultowych już „Walentynkach Grubych, Smutnych i Samotnych” …).

 

Żaden z artystów, realizatorów, partnerów oraz pracowników teatru nie otrzyma wynagrodzenia za udział i pracę przy koncercie. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany polsko ukraińskiej Fundacji Zustricz (https://zustricz.pl/) na pomoc Ukrainie. Będąc w stałym kontakcie m.in. z Fundacją,  Teatr KTO postanowił wesprzeć właśnie ich działania. Dodatkowo podczas koncertu, wraz z przyjaciółmi i krakowskimi artystami, teatr przygotuje LICYTACJĘ z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/641332827156789

 

Uwaga – dostępnych jest tylko 100 miejsc!

KUP BILET: https://bit.ly/koncert-dla-Ukrainy
Info: 12 633 89 47

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ