Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / „Małe zbrodnie małżeńskie” w Czułym Barbarzyńcy!

„Małe zbrodnie małżeńskie” w Czułym Barbarzyńcy!

22 i 23 marca Krakowskie Biuro Festiwalowe i Czuły Barbarzyńca w Krakowie zapraszają na wieczory z muzyką i teatrem.

22 i 23 marca Krakowskie Biuro Festiwalowe i Czuły Barbarzyńca w Krakowie zapraszają na wieczory z muzyką i teatrem.

22 marca, piątek, godz. 19.00

Spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie” reż. M. Pasieczny, obsada: Katarzyna Herman, Redbad Klijnstra. Produkcja – Teatr Praga w Warszawie.

Jeden wieczór z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. Gelles dotknięty amnezją po wypadku nic nie pamięta. Lisa stara się przywrócić mężowi pamięć. Opowiada mu, kim był, jak się zachowywał, czym się zajmował, przywraca wspólnie spędzone chwile. Ale w tym przywracaniu pamięci idealizuje go, stwarza takiego, jakiego chciałaby mieć. Nie tego z zapomnianej przez niego przeszłości. Gelles słucha uważnie. Nie przyznaje się, że amnezja cofnęła się i jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Chce się dowiedzieć prawdy o Lisie. Oboje więc kłamią. Oboje grają. Grają by odrodzić własne małżeństwo po latach. Przewrotna historia o miłości i jej granicach ze zbrodnią w tle.

Po spektaklu spotkanie z Katarzyną Herman i Redbadem Klijnstrą.

Cena biletów: 45 zł normalny, 25 zł ulgowy do nabycia w Czułym Barbarzyńcy w Krakowie od 1 marca, ul. Powiśle 11. Rezerwacje: krakow@czuly.pl.

23 marca, sobota, godz. 18.00

W programie:

Spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie” reż. M. Pasieczny, obsada: Katarzyna Herman, Redbad Klijnstra. Produkcja – Teatr Praga w Warszawie.

Koncert Katarzyny Miller.

„OKRUCIEŃSTWO MIŁOŚCI ” – psychokicz i liryka. Piosenki, wiersze, limeryki Katarzyny Miller.

Akompaniament: piano – Michał Gołos, akordeon – Kuba Osmański.

Katarzyna Miller – psychoterapeutka, filozofka, poetka, publicystka. Znana z radia i TV. Autorka bestsellerowych książek „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Być kobietą i nie zwariować ” ( wydana już w 4 językach ) , „Nie bój się życia”, „Kup kochance męża kwiaty”, „Bajki rozebrane”, „Królowe życia ” „Jak pies z kotem” i 3 tomików wierszy. Śpiewa własne piosenki. Buduje dom w Kazimierzu Dolnym. Na stałe związana z miesięcznikiem „Zwierciadło”.

Po spektaklu spotkanie z Katarzyną Miller, Katarzyną Herman i Redbadem Klijnstrą.

Bilety w cenie 60 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia od 1 marca w Czułym Barbarzyńcy w Krakowie, ul. Powiśle 11. Rezerwacje: krakow@czuly.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ