Sunday, April 14, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Małe magazyny w Poznaniu ‒ poznaj Less Mess Storage

Małe magazyny w Poznaniu ‒ poznaj Less Mess Storage

Remontujesz mieszkanie lub wyjeżdżasz? Tu możesz czasowo przechować rzeczy za nieduże pieniądze

self storage less mess

fot. materiał Partnera

Zarówno przeprowadzka jak i remont wiążą się z licznymi emocjami. Przeprowadzka to czas zmian – nie tylko miejsca zamieszkania, ale również otoczenia, sąsiadów, pracy/szkoły, a niekiedy również środowiska czy klimatu. Jest to wydarzenie, które z jednej strony budzi wiele pozytywnych emocji, podekscytowanie, a z drugiej ‒ stres, lęk i niepokój przed tym, co nieznane

 

Podobnie w trakcie remontu ‒ towarzyszy nam wizja zmiany na lepsze, entuzjazm, a z drugiej strony mamy świadomość, że jest to żmudny, mocno angażujący proces, na który trzeba przeznaczyć wiele czasu i energii. Aby nie dodawać sobie dodatkowego stresu o to co zrobić ze swoimi rzeczami w trakcie remontu lub przeprowadzki, w momencie, kiedy musimy opuścić poprzednie lokum, a nowe nie jest jeszcze w pełni przygotowane, warto rozważyć najem samoobsługowego magazynu.

 

Pozostawienie mebli, sprzętu AGD i innych przedmiotów w domu na czas remontu nie tylko wydłuży czas jego trwania, ale również wiąże się z koniecznością ciągłego przestawiania ich, a także z ryzykiem ich uszkodzenia. Bezpiecznym rozwiązaniem jest wywiezienie na ten czas wszystkich rzeczy do samoobsługowego pomieszczenia magazynowego, które oferuje Less Mess Storage.

Komórki do wynajęcia w Poznaniu ‒ bezpieczny self storage w Twojej okolicy

Less Mess Storage oferuje swoje usługi w 12 lokalizacjach w Polsce i 3 w Czechach. O tym, jak komfortowym rozwiązaniem jest wynajem boksu self storage przekonali się już mieszkańcy Poznania, którzy mają w swojej okolicy dwa oddziały firmy. Jeden znajduje się przy ulicy Ostrowskiej 515, a drugi przy Dąbrowskiego 550. Więcej informacji znajdziesz na https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/.

 

Oddział przy Dąbrowskiego 550 oferuje duże pomieszczenia, które świetnie sprawdzą się w trakcie remontu, przeprowadzki, ale również dla firm, które szukają przestrzeni na przechowanie swojego towaru. Obiekt ten znajduje się bezpośrednio przy trasie A2, na jednej z najdłuższych ulic w Poznaniu w bezpiecznej okolicy. Bez problemu dostaniesz się do niego z samego centrum Poznania. Nowoczesny, wybudowany w wysokim standardzie budynek Less Mess oferuje magazyny self storage o różnych rozmiarach, (od 1m3 do 35m2 w zależności od lokalizacji), które możesz dopasować do swoich potrzeb. Aby sprawdzić jaka przestrzeń będzie dla Ciebie odpowiednia możesz skorzystać z fachowej porady specjalistów Less Mess. Oddział przy Dąbrowskiego charakteryzuje się nie tylko świetną lokalizacją i bezproblemowym dojazdem, jest to również miejsce z pięknym widokiem – z 3,4 i 5 piętra można obserwować malowniczą panoramę jeziora Kierskiego.

Przechowalnia rzeczy ‒ w pełni bezpieczne schowki do wynajęcia

Less Mess Storage to miejsce, w którym w pełni bezpiecznie przechowasz swoje rzeczy. Możesz mieć pewność, że nikt nieupoważniony nie wejdzie do wynajętego przez Ciebie magazynu samoobsługowego – zapewnia to między innymi nowoczesny system kontroli dostępu oraz całodobowy monitoring. W magazynach self storage panują optymalne warunki do przechowania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy nie ulegną zniszczeniu. Dodatkowo – dostęp do pomieszczenia możliwy jest przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Obawiasz się, że po pewnym czasie zostaniesz z nieużywanym pomieszczeniem? Spokojnie, dzięki elastycznej umowie w Less Mess małe magazyny wynajmiesz już na 7 dni, 1 miesiąc lub czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. W każdej chwili możesz również zamienić pomieszczenie na większe lub mniejsze.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ