Tuesday, March 5, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Makijaż w sztyfcie

Makijaż w sztyfcie

co Ty wiesz o contouringu i strobingu?

Hipoalergiczny makijaż w sztyfcie? Tylko z Bell / fot. materiały prasowe

Contouring jest to nowa technika konturowania poprzez korekcję kształtu twarzy, dążąc do ideału, czyli kształtu owalu. Idealną metodą do delikatnego efektu są produkty w stickach czyli w sztyftach. Wystarczy wygodnym w użyciu sztyftem modelującym HYPOAllergenic Contour Stick zaznaczyć miejsca do podkreślenia, czyli pod kośćmi policzkowymi oraz skronie. Można również zwęzić nos, przyciemniając z dwóch stron boki jego grzbietu. Pamiętaj żeby rozetrzeć granice małym pędzelkiem lub opuszkami palców.
Dopełnieniem contouringu jest strobing, polegający na rozświetleniu najbardziej wystających partii twarzy takich jak szczyt nosa, łuk kupidyna, miejsce nad kośćmi policzkowymi. Produkt łatwy i szybki w użyciu to HYPOAllergenic Illuminating Stick, wystarczy nanieść produkt na wybrane punkty twarzy i rozetrzeć palcami lub gąbeczką do makijażu

Hipoalergiczny makijaż w sztyfcie? Tylko z Bell / fot. materiały prasowe

Hipoalergiczny makijaż w sztyfcie? Tylko z Bell / fot. materiały prasowe

Hypoallergenic Blend Stick Make-up
Hypoalergiczny intensywnie kryjący podkład w sztyfcie
Lekki podkład, który dopasowuje się do struktury skóry. Dzięki aksamitnej aplikacji nie tworzy plam i smug, a wygodna forma sztyftu pomaga precyzyjnie nałożyć odpowiednią ilość produktu. Podkład ujednolica koloryt cery i maskuje niedoskonałości. Pozostawia trwały, matowy efekt i przez wiele godzin zapobiega błyszczeniu się skóry.
Sugerowana cena: 24,99 pln

HYPOAllergenic Make-Up Primer StickHypoalergiczna baza pod makijaż w sztyfcie
Lekka formuła, aksamitna aplikacja. Baza doskonale się rozprowadza i nie pozostawia smug. Forma sztyftu sprawia, że jej nakładanie jest niezwykle wygodne. Baza idealnie adaptuje się do skóry, ukrywa pory i niedoskonałości – stają się mniej widoczne, a skóra jest niezwykle gładka. Cera jest promienna, a makijaż jest utrwalony na wiele godzin i przez długi czas pozostaje matowy i świeży.
Sugerowana cena: 24,99 pln

Hypoallergenic Contour Stick
Hypoalergiczny sztyft modelujący
Trwały brązer w wygodnym sztyfcie, doskonały do modelowania kształtu twarzy. Dzięki aksamitnej aplikacji i lekkiej formule łatwo i precyzyjnie się rozprowadza. Idealnie stapia się ze skórą i nie obciąża makijażu. Nadaje skórze zdrowy wygląd i pozostawia słoneczny efekt lekkiej opalenizny.
Sugerowana cena: 24,99 pln

HYPOAllergenic Creamy Rouge Glow Stick
Hypoalergiczny róż w sztyfcie
Róż podkreślający kości policzkowe i modelujący kształt twarzy. Forma sztyftu sprawia, że aplikacja jest wygodna i dokładna. Lekka formuła sprawia, że róż łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Produkt idealnie adaptuje się do skóry i nie pozbawia jej naturalnego wyglądu. Róż jest trwały i nie ściera się, dzięki czemu cera jest promienna, rozświetlona i wygląda na wypoczętą przez cały dzień.
Sugerowana cena: 24,99 pln

Hypoallergenic Illuminating Stick
Hypoalergiczny rozświetlacz w sztyfcie
Wrażenie rozświetlenia i zdrowej, wypoczętej skóry za jednym pociągnięciem. Dzięki formule dopasowującej się do struktury skóry i aksamitnej aplikacji bez smug, makijaż wygląda niezwykle naturalnie. Lekka i kremowa konsystencja pozostawiają delikatny efekt, trwały prze wiele godzin.
Sugerowana cena: 24,99 pln

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ