Saturday, May 25, 2024
Home / Uroda  / MAKIJAŻ „WILD CHIC”- krok po kroku

MAKIJAŻ „WILD CHIC”- krok po kroku

Chcesz powitać Nowy Rok 2016 w pięknym stylu? Oto propozycja makijażu Wild Chic, który możesz zrobić sama! Zobacz instrukcję krok po kroku

wild chic make up

wild chic make up

Zbliżamy się dużymi krokami do sylwestrowej nocy. Czas najwyższy by przyjrzeć się propozycjom makijażowym, aby olśnić wszystkich swoim blaskiem tej magicznej nocy i powitać Nowy Rok 2016 w pięknym stylu

Dziki Sylwester? Dlaczego nie! W tym sezonie DANY SANZ (kreatorka marki MAKE UP FOR EVER) została zainspirowana do stworzenia look-u WILD CHIC przez dzikość i piękno natury. Kobietę Wild Chic charakteryzować będzie hipnotyzujący makijaż oczu idealny na tego rodzaju imprezy. I to jest właśnie moja propozycja dla Was!

wild chic make up

Stwórz sylwestrowy makijaż krok po kroku za DANY SANZ, kreatorką marki MAKE UP FOR EVER, która w tym sezonie została zainspirowana do stworzenia look-u WILD CHIC przez dzikość i piękno natury

Poniżej kilka podstawowych kroków jak wykonać sylwestrowy makijaż WILD CHIC:

1.Na całą powiekę nałóż beżowy, najlepiej satynowy, cień (nr 126 lub 152 z palety Wild Chic) zaczynając od powieki ruchomej, kończąc pod łukiem brwiowym. Następnie w załamaniu zewnętrznej części powieki nałóż cień o średniej intensywności koloru, polecam odcienie brązu bądź zieleni – będą kojarzyć się z naturą (nr 122 lub 123), przeciągnij go aż do wewnętrznego kącika oka.

Ciemniejszym cieniem, grafitowym bądź czarnym (nr 84 lub 17) nadasz oczom głębi nakładając je od nasady rzęs ku zewnętrznemu kącikowi oka.

2. Na górnej powiece nałóż czarny eyeliner tworząc grubą kreskę delikatnie skierowaną ku górze. Dolną powiekę najpierw intensywnie obrysuj białym miękkim ołówkiem. Później również czarnym eyelinerem, obrysuj dolną powiekę – skieruj  kreskę delikatnie w dół przy wewnętrznym kąciku oka- to nada Twojemu spojrzeniu dzikości!

3. Wytuszuj rzęsy czarną maskarą . Nałóż sztuczne rzęsy.

Potrzebny nam będzie jeszcze rozświetlający pyłek, który doda blasku. Nakładaj go według uznania: tylko na powiece bądź też na skronie – by jeszcze bardziej błyszczeć w tłumie.

Nie zapomnij dodać  różu na policzki!

Kasia Zielinska makijazystka MUFE

Kasia Zielińska, makijażystka MUFE

Kilka wskazówek:

-Makijaż ten bez wykończenia eyelinerem możesz również stosować jako makijaż dzienny!

– Jeśli nie wiesz, gdzie powinna kończyć się kreska eyelinerem, sama wyznacz sobie granicę! Najprostszy sposób to przyłożyć pędzelek np. do cieni do skrzydełka nosa a końcówkę pędzelka do końca linii łuku brwiowego. Kreska nie powinna wychodzić poza granice pędzelka.

-Taki makijaż oka zrównoważy delikatny kolor na ustach. Polecam brzoskwiniowe odcienie błyszczyków lub pomadek.

Katarzyna Zielińska
MAKE UP FOR EVER

make up for ever

 

 

 

 

 

Podoba Ci się makijaż Wild Chic? Sama też chcesz taki zrobić?
Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków marki „Make Up For Ever”.
Szczegóły na https://www.miastokobiet.pl/blyszczyki/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ