Friday, May 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Makijaż ślubny od Ambasady Makijażu

Makijaż ślubny od Ambasady Makijażu

Puść wodze fantazji i zafunduj sobie w Dniu Ślubu wyjątkowy makijaż

Zdecydowana większość przyszłych Pań Młodych wybiera makijaż w delikatnych i stonowanych kolorach beżu. Oczywiście są one piękne i uniwersalne, ale gdyby tak dodać takiemu makijażowi odrobinę świeżości i koloru?

Makijaż ślubny od Ambasady Makijażu

Zdjęcie 1 z 4

Makijaż: Ambasada Makijażu / Sylwia Kozera; Fryzura: Creatif/ Agnieszka Pyrek

 

Jeśli chciałybyście podkreślić kolor swoich brązowych oczu lub wydobyć błękit z niebieskich tęczówek, koniecznie użyjcie brzoskwiniowego cienia, który doskonale podkreśli kolor oka, a także doda świeżości klasycznemu makijażowi.

Warto także zwrócić uwagę na fryzurę w tym ważnym dni. Tutaj też łamię rutynę i zamiast tradycyjnego koka lub burzy upiętych loków proponuję zaskakujące upięcie z opadającym puklem włosów (patrz galeria).

Dla uwieńczenia całej stylizacji wepnij we włosy duży kwiat lub mniejszą kompozycję kwiatów, które masz w bukiecie ślubnym.

***

Od kilku lat zajmuję się profesjonalnym wizażem, który jest dla mnie nie tylko pracą ale też ogromną pasją, którą ciągle rozwijam i doskonalę. Uwielbiam podziwiać makijaże ze światowych wybiegów i z nich czerpać inspiracje. Praca przy sesjach zdjęciowych pozwala mi wykorzystać pomysły na kolorowe i niebanalne make- upy. Malując na co dzień staram się wydobyć z każdej Pani całe jej piękno.

Sylwia Kozera

www.ambasadamakijazu.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ