Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Jak podkreślić swoją urodę: wszystko na temat makijażu permanentnego

Jak podkreślić swoją urodę: wszystko na temat makijażu permanentnego

Masz dość codziennego makijażu, który nie zawsze wychodzi tak, jak byś chciała i na który bywa że brakuje czasu?

Taki makijaż nigdy się nie rozmazuje i nie trzeba go poprawiać / fot. materiały prasowe

Zastanawiasz się, jak podkreślić swoją urodę? Dość masz codziennego makijażu, który nie zawsze wychodzi tak, jak byś chciała i na który bywa że brakuje czasu? Może czas pomyśleć o makijażu permanentnym. Jest on rozwiązaniem dla kobiet, które chcą pięknie wyglądać cały czas i które jednocześnie cenią sobie komfort i wygodę

Taki makijaż  nigdy się nie rozmazuje i nie trzeba go poprawiać / fot. materiały prasowe

Taki makijaż nigdy się nie rozmazuje i nie trzeba go poprawiać / fot. materiały prasowe

Podkreśl to, co w Tobie najpiękniejsze
W każdej kobiecie tkwi naturalny urok. Nie każda jednak potrafi, czy ma czas, by podkreślić to, co stanowi o jej wyjątkowej urodzie. Tymczasem makijaż permanentny robi to nie tylko perfekcyjnie, ale też i trwale. Makijaż ten obejmuje wargi, brwi oraz linię rzęs – trzy strefy, które są decydujące o walorach urody. Źle ukształtowane brwi, wąskie usta, małe oczy – ten problem już więcej nie będzie Cię dotyczył. Decydując się na ten rodzaj makijażu nie tylko podkreślisz swoją urodę, ale też skorygujesz i zatuszujesz niedoskonałości.

Na czym polega makijaż permanentny?
Istotą makijażu permanentnego jest wszczepienie w głębsze warstwy naskórka specjalnych pigmentów. Wszczepienie to odbywa się przy pomocy profesjonalnego urządzenia, które niezwykle precyzyjnie wprowadza pigment. I tu należy zwrócić uwagę na dwa niezwykle ważne elementy. Po pierwsze na wykorzystywane do makijażu pigmenty. Powinny one mieć pochodzenie naturalne i być nietoksyczne, a także niealergizujące. Po drugie – zabieg taki powinien być wykonywany przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Połączenie jakości pigmentów z profesjonalizmem lingerystki gwarantuje doskonały efekt. Takie połączenie znajdziesz na http://www.czs.damian.pl/oferta/makijaz-permanentny/ .

Makijaż, który się nie zmywa
Niepodważalną zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość, która utrzymuje się od 3 do 5 lat. To naprawdę niezwykły komfort, a do tego oszczędność czasu. No a poza tym naturalny barwnik nie przyczynia się do starzenia skóry, jak robią to często tradycyjne kosmetyki do makijażu.

Jeśli marzy Ci się perfekcyjny makijaż, który zawsze będzie gotowy i który będzie podkreślał piękno zamknięte w Twojej naturalnej urodzie – postaw na makijaż permanentny. Wykonywany pod znieczuleniem, jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. I, co bardzo ważne, nigdy się nie rozmazuje i nie trzeba go poprawiać.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna 17 kwietnia, 2016

    Do makijażu permanentnego potrzeba kremu znieczulającego z lidokainą. Krem ten działa znieczulająco na skórę na której jest robiony zabieg. Nawet przy nie umiejętnym robieniu makijażu i dużym bólu czuć tylko mrowienie. Ja swój krem znieczulający kupuje na http://www.naporost.pl

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ