Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Makijaż o przedłużonym „terminie ważności”

Makijaż o przedłużonym „terminie ważności”

Na lato: odkryj kolekcję kolorowych kosmetyków marki ARTISTRY by Amway o przedłużonym działaniu

Podkład ARTISTRY EXACT FIT™ / fot. materiały prasowe

Współczesna kobieta jest w ciągłym pośpiechu, brakuje jej czasu, a  jednocześnie pragnie wyglądać perfekcyjnie przez cały dzień.  Czy można to pogodzić?  Dzięki najnowszej kolekcji kolorowych kosmetyków marki ARTISTRY by Amway stworzenie modnego i wyjątkowo trwałego makijażu stanie się proste tej wiosny

Perfekcyjny, naturalny makijaż o przedłużonym działania. Amway. / fot. materiały prasowe

Perfekcyjny, naturalny makijaż o przedłużonym działania. Amway. / fot. materiały prasowe

Świetlista i odświeżona twarz

Marka ARTISTRY™ by Amway wprowadza nowy  produkt do perfekcyjnego, naturalnego makijażu przedłużającego jego trwałość. Podkład ARTISTRY EXACT FIT™  jest przeznaczony do każdego rodzaju cery. Posiada wyjątkowe połączenie filtrujące światło, które jest  zrównoważone perłami z Tahiti i cząsteczkami pryzmatycznymi odbijającymi światło. Produkt  powstał na bazie krystalicznie czystej wody z norweskich fiordów i witaminy E, dzięki czemu skóra staje się gładka i świetlista. W podkładzie została wykorzystana również innowacyjna technologia Color Lock, która zapewnia długotrwałe utrzymanie nieskazitelnego wyglądu skóry twarzy nawet do 24 godzin również przy aktywnym trybie życia. Doskonale rozprowadza się na skórze, stapia się z jej tonacją, zapewniając promienny blask i naturalny wygląd.

„Innowacyjna formuła długotrwałego podkładu ARTISTRY EXACT FIT™ jest dostępna w 9 odcieniach – i gwarantuje dokładnie wykończenie, takie jak podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej” wyjaśnia Rick DiCecca, makijażysta Artistry Global.  „Podkład daje gwarancję doskonałego makijażu przez cały dzień. Jest to niezbędny kosmetyk  dla współczesnych kobiet żyjących w ciągłym biegu”.

Podkład ARTISTRY EXACT FIT™ / fot. materiały prasowe

Pojemność: 30 ml                   Cena: 192,00 zł

 

Wiele możliwości modnego makijażu

Mocnym trendem tej wiosny jest złoto oraz naturalny makijaż w stylu nude. Nie może ich zabraknąć w wiosenno-letnich stylizacjach makijażu. Kolekcja ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ jest właśnie odpowiedzią na modowe trendy.

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ to nowa paleta cieni do powiek, różu do policzków oraz kredka do oczu, która stwarza wiele możliwości makijażu.  Kolekcja kosmetyków została tak zaprojektowana, aby podkreślić naturalne piękno i rozświetlić skórę. Dzięki  ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ wykonasz makijaż odpowiadający najmodniejszym trendom sezonu, ale również zapewnisz sobie perfekcyjny makijaż przez cały dzień nawet przez 12 godzin.

Zestawy cieni do oczu ARTISTRY SiGNATURE COLOR™
1. Natural Glow: Ciepły, lśniący beż i róż
2. Spicy Bronze: Połyskujący, naturalny beż
3. Pink Chocolate: Świeży róż i brąz
4. Pumberry: Rozświetlający róż i śliwka
5. Smoky Eye: Głęboki grant i połyskujący niebieski

Paleta do oczu składa się z czterech cieni o pudrowej formule z wykończeniem: matowym, metalicznym, połyskującym i satynowym oraz dwustronnego pędzelka zamkniętych w eleganckim, kompaktowym etui.

Fall 2015 Eye Shadow - Natural Glow

Fall 2015 Eye Shadow – Natural Glow

Kompakt z 4 cieniami                        Cena: 225,00 zł

 

Kompakty z różem  ARTISTRY SiGNATURE COLOR™
1. Soft rose
2. Sweet Pink
3. Golden Light
4. Peachy Pink

Zestaw do różu jest dostępny w formule matowej i rozświetlającej i umieszczony jest w gustownym etui wraz z pędzelkiem.

Kompakt z różem  ARTISTRY SiGNATURE COLOR™ / fot. materiały prasowe

Kompakt z różem  ARTISTRY SiGNATURE COLOR™ / fot. materiały prasowe

Kompakt z dwoma różami                             Cena: 160,00 zł

 

Kredka do oczu
1. Black
2. Brown
3. Graphite Shimmer
4. Plumberry

Dwustronna kredka składająca się z ołówka i gąbeczki do rozcierania dzięki czemu możesz stworzyć wiele efektów od precyzyjnych konturów ,przez  zmysłowe linie aż po smoky eye.

Kredka do oczu Amway / fot. materiały prasowe

Kredka do oczu Amway / fot. materiały prasowe

Cena: 94,00 zł

 

Wszystkie produkty ARTISTRY™ by Amway sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem organizacji sprzedaży liczących ponad trzy miliony osób współpracujących z Amway na całym świecie, obsługujących również swoich klientów także poprzez internet, w Polsce poprzez platformę internetową www.amway.pl

O marce ARTISTRY™
Marka ARTISTRY jest światowym liderem w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu. W grupie produktów sygnowanych marką ARTISTRY znajdują się testowane klinicznie, intensywne w działaniu kuracje i luksusowe rozwiązania pielęgnacyjne, które powstały w wyniku zaawansowanych osiągnięć naukowych. ARTISTRY to również pomadki do ust, cienie do powiek, róże do policzków oraz inne kosmetyki do makijażu, dostępne w pięknej palecie kolorystycznej, które spełniają unikalne potrzeby kobiet z całego świata. ARTISTRY znajduje się wśród pięciu najlepiej sprzedających się, prestiżowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry. Produkty ARTISTRY sprzedawane są poprzez sieć ponad trzech milionów dystrybutorów na całym świecie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ