Sunday, April 14, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Makijaż na ważne spotkanie biznesowe

Makijaż na ważne spotkanie biznesowe

Rozmowa kwalifikacyjna, ważne biznesowe spotkanie, Postaw na delikatność i elegancję w makijażu. Jak tego dokonać dowiecie się z naszego artykułu, zapraszamy do lektury.

Makijaż na ważne spotkanie biznesowe

Makijaż na ważne spotkanie biznesowe / fot. fotolia

Rozmowa kwalifikacyjna od której zależy nasza najbliższa zawodowa przyszłość? Zwykły dzień w pracy, czy może bardzo ważne spotkanie biznesowe? Które z tych wspomnień łączy ze sobą odpowiednio dobrany makijaż? Doskonale – wszystkie! Służbowy dress code to nie tylko ubranie, lecz także makijaż. Każda kobieta doskonale wie, że bez niego nie ma nawet po co wychodzić do pracy. Czym się kierować przy tego typu zabiegach upiększających? Przede wszystkim naturalnością oraz elegancją. Jak tego dokonać dowiecie się z naszego artykułu, zapraszamy do lektury.

Makijaż na ważne spotkanie biznesowe

Makijaż na ważne spotkanie biznesowe / fot. fotolia

Piękne oczy 

Beże, jasne brązy, szarości oraz blade róże – jeśli wśród cieni do powiek w zakładce akcesoria do makijażu na Nokaut.pl szukacie własnie takich, to podążacie dobrym śladem drogie Panie. Ponadto warto pamiętać o porach roku, bowiem dla danych typów kolorystycznych dedykowane są inne odcienie. Dlatego też dla lata i zimy najbardziej odpowiednie będą odcienie zimne. Wiosna i jesień to natomiast odcienie ciepłe. Starajmy się o tym pamiętać, bowiem odpowiednio dobrana kolorystyka oka doskonale uwydatnia koloryt naszej cery, równocześnie dodając nam urody. Pozwólmy sobie czasem na delikatną kreskę na górnej powiece dla efektu zagęszczenia rzęs, jednakże pamiętajmy, aby wykonać ją kredką i delikatnie rozmazać. Nie używajmy natomiast eyelinera! Jeśli chodzi o kolory tuszu do rzęs, wybierajmy zawsze między brązowy, a czarnym.

Delikatne policzki  

Nałożenie różu jest jak najbardziej dopuszczalne, pamiętajmy jednak o umiarze. Wybierajmy zawsze ten róż, który jest zgodny z odcieniem naszej karnacji, ostatecznie ton ciemniejszy. Podkreślenie tego elementu twarzy pozwoli nam wyglądać profesjonalnie, a u naszych rozmówców pozwoli wzbudzić niezbędne zaufanie. Róż ma bowiem na celu podkreślenie naszych policzków, a nie zrobienie im krzywdy w postaci różowych plam.

Naturalne usta 

W prostocie tkwi największy sekret: kolor szminki lub błyszczyka powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru naszych ust. Do tego zestawu dobieramy następnie konturówkę. Usta delikatnie obrysowujemy, jednocześnie modelując ich kształt, a więc zwiększamy lub zmniejszamy. Na koniec nakładamy szminkę lub błyszczyk. Voila – naturalne piękno!

Profesjonalny wygląd, wizerunek oraz elegancja są niezwykle ważne w biznesie, dlatego tak istotne są kolory, precyzyjne wykonanie oraz jakość użytych kosmetyków. Przed spotkaniem biznesowym warto zatem zajrzeć na stronę Nokaut.pl, gdzie znajdziecie niezbędne kosmetyki oraz akcesoria do makijażu. Podczas zakupów, wykonywania makijażu oraz spotkania biznesowego życzymy powodzenia!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ