Sunday, March 3, 2024
Home / Uroda  / Perfekcyjny makijaż – nie taki straszny, jak go malują!

Perfekcyjny makijaż – nie taki straszny, jak go malują!

3 najlepsze kanały dzięki, którym nauczysz się perfekcyjnie malować.

Magdalena Pieczonka make-up

Metamorfoza Joanny Horodyńskiej – autorka makijażu Magdalena Pieczona (fot. materiały prasowe)

Chcesz poznać ciekawe triki i olśniewać perfekcyjnym makijażem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Wybrałam trzy kanały profesjonalnych makijażystek, które pomogą Ci dojść do perfekcji w wykonywaniu makijażu.

Magdalena Pieczonka, Maxineczka i Burberry Beauty. Na ich kanałach znajdziecie idealne porady: jak tworzyć make-up od podstaw, co jest najważniejsze w doborze kosmetyków dla twojej cery oraz poznasz najgorętsze trendy makijażu na każdą okazję.

Chcesz osiągnąć efekt WOW i wyglądać jak gwiazda?

Moją faworytką wykonywania makijażu glamour jest Magdalena Pieczonka, wizażystka gwiazd polskiego show biznesu. Makijaż na galę w stylu Natalii Siwiec, letni makijaż à la Joanna Horodyńska czy glow Marceliny Zawadzkiej to właśnie jej prace. Zobaczysz jak gwiazdy z wersji sauté zamieniają się w boginie z salonów. Pieczonka doskonale pokazuje, jak wykonać makijaż od A do Z. Dzięki temu kanałowi poznasz triki jakie stosuje oraz kosmetyki, których używa do stworzenia makijażu.

 

Magdalena Pieczonka make-up

Metamorfoza Joanny Horodyńskiej – autorka makijażu Magdalena Pieczona (fot. materiały prasowe)

Naucz się idealnego makijażu od zera

Maxineczka to doskonały kanał do nauki nieskazitelnego makijażu. Jego autorka nauczy wykonywania idealnej kreski, pokaże jak konturować twarz czy optycznie powiększyć oczy makijażem. Na kanale możemy zobaczyć „Testy na żywo” czyli filmiki live, w których Maxineczka testuje nowe produkty do makijażu. Serie tutoriali „najlepsi”, gdzie znajdziemy najlepsze jej zdaniem bronzery, róże, podkłady czy palety cieni. Prócz odcinków prezentujących makijaż na co dzień, randkę czy wieczorowe wyjście, znajdziemy filmiki z najczęściej popełnianymi błędami przy wykonywaniu makijażu. Dzięki nim zobaczymy jak się malować, by nasz wygląd nie był przerysowany, a jednie perfekcyjnie podkreślony.

 

Jeśli chcesz wyglądać jak modelki z pokazu najnowszej kolekcji Burrberry – sprawdź to

Ostatnią propozycją jest kanał z najwyższej półki: „Burberry Beauty”. Makijaże wykonywane są produktami najlepszych marek kosmetycznych na świecie. To jednak nie przeszkoda, by wykonać je samemu w domu. Możemy stworzyć je produktami z nieco niższej półki cenowej, ale równie dobrymi jakościowo. Tutoriale prezentują make-up wykonywany na sławnych modelkach, krok po kroku, tak jak powstają one na potrzeby sesji zdjęciowych czy pokazów mody na dany sezon. Na kanale znajdziemy także filmiki jak stworzyć delikatny makijaż, jak uzyskać idealną cerę czy świeże spojrzenie, którymi chwalą się zagraniczne gwiazdy.

Klaudia Oślizło

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ