Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Majowe Safari

Majowe Safari

Wiosenny wypoczynek w SPA Medical Dwór Elizy to odnowa ciała i duszy w zgodzie z naturą.

Wiosenny wypoczynek w SPA Medical Dwór Elizy to odnowa ciała i duszy  w zgodzie z naturą. Czas spędzony w plenerze podczas wyjazdu do ZOO Safari wzbogaci kolekcję miłych wspomnień nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych.W regeneracji ciała niezastąpione okaże się profesjonalne Centrum Kosmetyczne.

Majowe Safari

Zdjęcie 1 z 6

Dwór Elizy zaprasza na 5-dniowy pakiet pobytowy 30.04.2014 – 04.05.2014, fot. materiały prasowe

 

Zapraszamy na 5-dniowy pakiet pobytowy 30.04.201404.05.2014 do SPA Medical Dwór Elizy

W programie

4 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu

3 obiadokolacje

obiadokolacja w formie grilla na pikniku

Przejazd autokarem do Czech do Dvur Kralove gdzie znajduje się  najpiękniejsze w Czechach ZOO Safari. Zwiedzanie z przewodnikiem, przejazd na prawdziwe safari z …aparatem fotograficznym Safari-Busem.

masaż całościowy na maśle shea dla osoby dorosłej

bezpłatny dostęp do basenu, strefy saun i centrum fitness

sala zabaw dla dzieci

 

Więcej informacji: www.dwor-elizy.pl email: promocja@dwor-elizy.com, tel. 74 8 120 840

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Autokar Warszawa 1 marca, 2014

    Bardzo ciekawa propozycja z tym spa. Pora roku na środki transportu zbiorowego wycieczkowe zawsze jest i zawsze będzie bez względu od pogody. Latem przeważnie wyruszamy na wakacje a w okresie zimy na ferie. Nasze pociechy powinny być bezpieczne. W autokarze bezpieczeństwo można bez problemu zapewnić, ze względu na fakt, że wszystko jest pod kontrolą. Inny przypadek to przewóz gości weselnych. Goście z pewnością będą szczęśliwi, jeśli nie będą musieli organizować sobie pojazdu na osobiście. Szczególnie po uroczystościach weselnych, ponieważ wszyscy są zmęczeni. Jeśli robimy pielgrzymkę również warto wynająć autokar, szczególnie w drogę do naszego domu gdyż przemęczenie nie pozwala na przebycie trasy powrotnej piechotą. Poza tym w autokarze można wymienić się wspomnieniami.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ