Sunday, May 19, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Magiczny dotyk najmilszym prezentem na Święta!

Magiczny dotyk najmilszym prezentem na Święta!

To właśnie masaż może stać się wyjątkowym prezentem dla Twoich najbliższych w te Święta.

fot. Łukasz Czajkowski

Kiedy klienci zaczynają przynosić ci ciasteczka z pobliskiej cukierni, czujesz, że to co robisz i to gdzie jesteś ma sens. Tak własnie jest z nami – siostrami – Martyną i Pauliną z Salonu Maha Punye Ayurveda. Czujemy, że jesteśmy we właściwym miejscu realizując naszą misję niesienia pomocy innym. A pomagamy poprzez dotyk, który już wielkorotnie został nazwany magicznym, nieziemskim i pełnym mocy. Widać mamy to we krwi.

Siostry Martyna i Paulina z Salonu Maha Punye Ayurveda / fot. Katarzyna Sztybel

Siostry Martyna i Paulina z Salonu Maha Punye Ayurveda / fot. Katarzyna Sztybel

Naszą pasją jest Ajurweda – starożytna, hinduska medycyna naturalna. To jej wskazówkami kierujemy się w życiu i jej terapie praktykujemy na codzień. Specjalizujemy się w masażach ajurwedyjskich, które są niezapomnianą kombinacją leczniczych i relaksacyjnych terapii. Tradycyjny hinduski masaż polega na nieustannym olejowaniu ciała używając pociągłych, rytmicznych i płynnych ruchów. Mocna i głęboka stymulacja zmęczonych mięśni wspaniale usuwa nadbudowane napięcia i stres, a przyjemnie ciepły olej daje błogość i odprężenie.

fot. Łukasz Czajkowski

fot. Łukasz Czajkowski

To właśnie ten masaż może stać się wyjątkowym prezentem dla Twoich najbliższych w te Święta. Nabywając kupony upominkowe w naszym salonie obdarujesz ich naszym magicznym dotykiem. Kto wie, może za niedługo to oni zaczną przynosić nam ciasteczka.

fot. Katarzyna Sztybel

fot. Katarzyna Sztybel

Na świąteczne prezenty szczególnie polecamy:

Pinda Svedana – dwugodzinny masaż całego ciała z użyciem gorących ziołowo-ryżowych stempli. Wspaniale rozgrzewający, odprężający i relaksujący.

Vishesh – ponad godzinny, głęboki masaż całego ciała. Doskonale kojący i rozluźniający napięcia mięśniowe.

Shiroabhyanga – półgodzinny hinduski masaż głowy. Niezastąpione remedium na bóle głowy i zmęczenie.

Dla Twojej wygody dysponujemy papierową i elektroniczną wersją kuponów. Szczegóły oraz pełną ofertę naszych unikatowych zabiegów znajdziesz na stronie internetowej www.mahapunye.com, bądź na naszym fanpage’u: www.facebook.com/salon-maha-punye-ayurveda.

Salon Maha Punye Ayurveda, ul. Ruczaj 43 U2B, Kraków; tel: 539 338 836
Email: info@mahapunye.com

fot. Katarzyna Sztybel

fot. Katarzyna Sztybel

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ