Thursday, June 13, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Magiczna moc bransoletek

Magiczna moc bransoletek

Błyskotki mają moc

Bransoletki

materiały Partnera

Odkryj bransoletki z nowej kolekcji Composable od Nomination Italy na nadchodzący sezon wiosna/lato 2022. Jak tym razem wyrazisz siebie lub swoje pasje? Sprawdź koniecznie dostępne symbole!

 

Biżuteria oprócz swojej oczywistej roli upiększania może również pełnić rolę talizmanu, z którym czujecie się bezpieczni i wierzycie w jego magiczną moc. Wyobraź sobie, że wypełniają Cię promienie słońca, siła i energia nadchodzącej wiosny i lata. Czy nie jest przyjemnie? Otocz się kamieniami dającymi szczęście, wyraź siebie lub swoje pasje poprzez dobranie odpowiednich elementów z kolekcji Composable od Nomination Italy dostępnej w Labizu. Dzięki temu, że są wymienne, możesz spersonalizować bransoletki odpowiednio do Twojego nastroju.

Bransoletki Dream job & Birthstones

bransoletki na rękę

fot. materiał Partnera

Bransoletki z nowej kolekcji Composable Classic Gold obfituje w symbole związane z wykonywanym zawodem oraz urodzinami. Możesz nawiązać do swojej pasji, ambicji i marzeń związanych z rozwojem kariery. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma jasną wizję siebie i swojej przyszłości oraz uwielbia wykonywaną pracę. Jeśli wierzysz w magiczną moc kamieni szlachetnych, które mogą przynieść szczęście, zdrowie czy sukcesy to sprawdź, jakie elementy z kolekcji Birthstones będą dla Ciebie odpowiednie. Powiąż to z miesiącem swoich narodzin, a podkreślisz specyficzne i unikalne znaczenie czasu, w którym przyszłaś na świat. Bransoletki z kolekcji Composable Classic Gold DREAM JOB & BIRTHSTONES to zawieszki z 18K złotem, grawerem oraz kamieniami szlachetnymi.

Zodiac & Stones

bransoletka

fot. materiał Partnera

Każdy znak zodiaku ma swoje charakterystyczne cechy, które wynikają z daty urodzenia. Dzięki ich znajomości możemy się wiele o sobie dowiedzieć. W biżuterii znaki zodiaku to elementy, które podkreślają naszą osobowość, a także stają się naszymi amuletami. Z kolei kolekcja z kamieniami to rozszerzenie już istniejącej, która została wzbogacona o nowe elementy. Do wyboru mamy również ozdoby z cyrkoniami pięknie odbijającymi światło, które dodadzą blasku w stylu glamour Twojej bransoletce. Idealna dla fashionistek, które kochają błyszczeć. Kolekcja Composable Rose Gold ZODIAC & STONES to symbole z 9K różowego złota z czarnymi grawerowanymi znakami zodiaków, z kamieniami naturalnymi lub cyrkoniami oplecionymi 9k złotem na stali szlachetnej.

Bransoletki Floral Fantasy

bransoleta

fot. materiał Partnera

Poczuj nadchodzącą wiosnę z pięknymi, słonecznymi i kolorowymi płatkami kwiatów oraz cyrkonią, które z pewnością wprawią Cię w dobry nastrój i napełnią optymizmem. Poczuj energię i życiową siłę odradzającego się po zimowym śnie świata. Wkrocz w cieplejsze miesiące i dłuższe dni z radością czerpaną z natury. Skomponuj bukiety z biżuteryjnych kwiatów tworząc prawdziwy ogród pełen wiosennych symboli na Twoim nadgarstku. Kolekcja Composable Silver Shine FLORAL FANTASY to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z czarnymi grawerowanymi wzorami, z ręcznie malowaną emalią oraz cyrkoniami.

 

Najnowszą kolekcję bransoletek Composable Nomination Italy kupisz w wybranych salonach jubilerskich oraz online na labizu.pl

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ