Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / LUXURY DAY – Dzień dla Kobiet

LUXURY DAY – Dzień dla Kobiet

Przebudźmy się z zimowego snu – Dzień Kobiet z Luxuary day.

Luxury day

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Przebudzamy się powoli z zimowego snu i zaczynamy przygotowania do nowego sezonu. Cieszy nas to przebudzenie i nowe, które nadchodzi.

Luxury day

Z tej okazji oraz z okazji Dnia Kobiet Agencja MA-House przygotowała autorskie, ekskluzywne przedsięwzięcie LUXURY DAY, które odbędzie się 09.03.2012 w eleganckich i gościnnych wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie – współorganizatora spotkania.

Głównym punktem wydarzenia będą pokazy: nowej kolekcji znanej tancerki i projektantki – Ewy Szabatin, ekskluzywnej biżuterii Mishu Design oraz wystawa fotografii aktorki i byłej modelki magazynu Playboy – Katarzyny Paskudy „Uczucia w kadrze”. Goście LUXYRY DAY będą mieli także okazję dowiedzieć się od Partnerów spotkania co ciekawego słychać w świecie kosmetyki, w temacie pielęgnacji naszego ciała i ducha, dbałości o dobry wygląd i samopoczucie.

Drugą część odsłony LUXURY DAY stanowią spotkania min. z Estee Lauder, CARPE DIEM Centrum Medycyny Estetycznej, Centrum Stomatologii DENTALUX, Centrum Endermologii IMAGE ENDO. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie oprawa muzyczna przygotowana, specjalnie na ten wieczór, i prezentowana przez Dj Hotfader’a i Dj Herca.

Spotkanie LUXURY DAY – Dzień dla Kobiet, to propozycja dla wszystkich gotowych wyruszyć na poszukiwanie wiosennych nowości, otwartych na zmiany oraz chętnych miło spędzić czas w gronie ciekawych ludzi. Zapraszamy do rejestracji zgłoszenia na adres luxury@ma-house.pl. Koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN i obejmuje udział w: pokazie mody, wystawie fotografii, prezentacji ofert Partnerów, poczęstunku i degustacjach.

„Miasto Kobiet” jest patronem wydarzenia.

LUXURY DAY – Dzień dla Kobiet
PIĄTEK, 09.03.2012, WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
18.00-18.30 – Rejestracja, Welcome Drink, Powitanie
18.30-22.30 – LUXURY DAY

Oceń artykuł
2 komentarze
  • magda 1 marca, 2012

    Świetny pomysł,bardzo dziękuję za inspirację,akurat…będę w Warszawie w tych dniach :)))

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ