Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Lush Meadow, czyli numer jeden jesieni i zimy 2016

Lush Meadow, czyli numer jeden jesieni i zimy 2016

Co będzie modne tej jesieni? Przeczytaj o Lush Meadow!

W każdym sezonie dana pora roku ma „swój” kolor, który króluje na światowych wybiegach oraz w szafach kobiet. Raz przeważają kolory ciepłe, zaś innym razem zimne. Zdarza się, że na topie są zarówno pastele czy neony, jak i szarości albo nastaje moda na złoto. Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, a tej jesieni modowym must have jest Lush Meadow.
A co to takiego?

 

źródło: Instagram/vitrina.moscow

 

Tegorocznej jesieni warto zadbać, by w szafie znalazł się Lush Meadow – Bujna Łąka. Mowa tu o szmaragdowym odcieniu zieleni, który z jednej strony nawiązuje do natury, ale z drugiej kojarzy się z szykiem i elegancją. W tym kolorze możemy śmiało nosić każdy element garderoby: bluzki, sukienki, spodnie, buty bądź płaszcze. Szmaragd znakomicie wygląda również pod postacią dodatków i akcesoriów: biżuterii, torebek oraz ozdób do włosów.

https://www.instagram.com/p/BLzDumjhyB3/?taken-by=frabels

źródło: Instagram/frabels

 

Lush Meadow to kolor, który pasuje na każdą okazję, bowiem jest doskonały do noszenia na co dzień, jak i na specjalne wyjścia. I warto zainwestować w rzeczy w tym odcieniu, bo być może jest modny tej jesieni, ale wydaje się uniwersalny i ponadczasowy.

 

Paulina Kotulska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ