Thursday, April 15, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Lu’lua – niszowa perfumeria

Lu’lua – niszowa perfumeria

Na jednej z uliczek Kazimierza, od 2007 roku znajduje się wyjątkowe miejsce. Krakowska, niszowa perfumeria Lu'lua. Znajdziesz tutaj szeroką gamę najbardziej oryginalnych kompozycji zapachowych.

Na jednej z uliczek Kazimierza, od 2007 roku znajduje się wyjątkowe miejsce. Krakowska, niszowa perfumeria Lu’lua. Znajdziesz tutaj szeroką gamę najbardziej oryginalnych kompozycji zapachowych.

Niszowe zapachy, których nie spotkasz w żadnej innej perfumerii w Krakowie. Lu’lua pozwala wyrazić zapachem swoją indywidualność. A wszystko w przyjaznej atmosferze, która sprawia, że zakupy w Lu’lua są jedyne w swoim rodzaju.

Daphne, Comme des Garçons

Zdjęcie 1 z 4

Daphne Guinness jest wyjątkową, ekscentryczną kobietą, spadkobierczynią fortuny. Jej miłość do czerni i bieli objawia się nie tylko w noszonych przez nią ubraniach, czy kolorze włosów. Jest to studium nad przeciwieństwami, które jest sercem zapachu. Kompozycja łączy w sobie aurę wszystkich miejsc na ziemi, które ukochała Daphne: Hiszpania, Bliski Wschód, Francja, Irlandia. Zapach jest wyrafinowany, z pysznie pachnącą, miękką wanilią, złamaną gorzką pomarańczą, zmysłowym kadzidłem, doprawiona niewinnością róży stulistnej… to tylko niektóre ze sprzeczności zachwycającej „mieszanki” Daphne. Zapach jest gęsty i gładki, z klasa i odrobiną wariacji, magnetyczny. Nuty zapachowe: gorzka pomarańcza z Sycylii, kadzidło, szafran, róża stulistna, tunezyjski jaśmin, tuberoza z Indii, irys z Florencji, indonezyjska paczula, drzewo agarowe, ambra, wanilia z Madagaskaru. DAPHNE EDP 50 ML 470,00 zł

[Not a valid template]

PERFUMERIA – LU’LUA, ul. Józefa 22, Kraków, 12 430 02 75

Zajrzyj do nas i poznaj świat niezwykłych zapachów: www.lulua.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach