Tuesday, June 18, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Luksusowe wieszaki drewniane. Podkreśl ekskluzywność swojej marki

Luksusowe wieszaki drewniane. Podkreśl ekskluzywność swojej marki

Wisienka na torcie twojej garderoby

fot. materiał Partnera

Wieszak to artykuł użytku codziennego. Trudno wyobrazić sobie organizację garderoby lub prowadzenie sklepu odzieżowego bez tych przedmiotów. Na rynku istnieją różne rodzaje wieszaków ‒ znajdziemy zarówno wieszaki z tworzyw sztucznych, jak i takie wykonane z drewna. W tym artykule pochylimy się nad wieszakami klasy premium, wykonanymi z drewna

 

Wszystkie wieszaki, które zobaczycie w tym artykule zostały wykonane przez Producenta Wieszaków Drewnianych, czyli firmę Arex. Ich produkty to wyroby najwyższej jakości, wykonane w całości z drewna. To produkty idealne dla koneserów, ceniących każdy detal w garderobie oraz dla sprzedawców luksusowej odzieży.

Wieszaki z drewna

fot. materiał Partnera

Eleganckie wieszaki drewniane są doskonałym wyborem dla osób poszukujących wysmakowanych i funkcjonalnych elementów wystroju wnętrz. Wykonane z najwyższej jakości drewna, zapewniają stabilne podparcie dla Twoich ubrań, jednocześnie dodając elegancji i uroku całemu pomieszczeniu, czy garderobie.

 

Drewno to materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody. Wieszaki prezentowane w tym artykule to najwyższej jakości wyroby, które zostały wykonane z wyselekcjonowanego drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony. Producent tych produktów docenia piękno przyrody i korzysta z niej w sposób nieinwazyjny. Minimalistyczny design i subtelna kolorystyka wieszaków sprawia, że idealnie wpisują się w różne style aranżacyjne. Mogą pomieścić zarówno płaszcze jak i kurtki, dzięki czemu są praktycznym rozwiązaniem do garderoby, przedpokoju czy sal sklepowych.

Personalizowane wieszaki z logo

Wieszaki wykonywane na indywidualne zamówienie ze specjalnie wytłoczonym, wypalonym lub namalowanym logo to opcja idealna dla właścicieli i właścicielek prestiżowych sklepów odzieżowych, zakładów krawieckich, butików i innych działalności tego typu. Raczej trudno sobie wyobrazić luksusowy garnitur, wykonany z najwyższej jakości tkanin, na plastikowym wieszaku, prawda? Producenci odzieży z najwyższej półki muszą dbać o to, aby jakość emanowała nie tylko z ich wyrobów, ale także z towarzyszących im akcesoriów ‒ chodzi o całokształt!

 

Wieszaki z logo pozwalają również na ekspozycję marki w każdym miejscu, gdzie klient używa wieszaka, co przyczynia się do budowania świadomości brandu. Oczywiście wieszaki z logo nie są zarezerwowane tylko dla marek odzieżowych. To świetna opcja dla każdej działalności, która posługuje się własnym logo.

Wieszaki na zamówienie

Producent wieszaków Arex, poza gotowymi wariantami wieszaków dostępnymi w ich sklepie oferuje również możliwość samodzielnego skomponowania swojego wieszaka od A do Z! Na jego stronie internetowej znajdziecie kreator wieszaków, w którym możecie wybrać model wieszaka, lakierowanie, nadruk, kolor haczyka, nakładki antypoślizgowe, długość i liczbę sztuk w opakowaniu. Możecie dać ponieść się fantazji i stworzyć wieszak, który idealnie będzie trafiał w Waszą estetykę.

 

Poniżej przedstawiamy przykłady wieszaków, które skomponowali klienci. Oczywiście firma Arex świadczy również doradztwo i z wielką chęcią odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości.

wieszaki

fot. materiał Partnera

Bezpieczeństwo i wykończenie najwyżej jakości

Wieszaki prezentowane w tym artykule wykonane są z naturalnego drewna ‒ najczęściej jest to drewno bukowe, rzadziej dębowe. Na życzenie klienta wieszaki mogą być malowane lakierami wodnymi, ekologicznymi spełniającymi wszystkie normy. Pomiędzy jedną a drugą operacją lakierowania wieszaki są szlifowane, aby po nałożeniu drugiej warstwy lakieru były idealnie gładkie.

Dbamy o to, aby krawędzie były nieskazitelnie gładkie. Specjalne profilowanie i wygładzanie drewna sprawia, że wieszaki są w pełni bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych materiałów.

 

Po więcej zapraszamy na stronę wieszakidrewniane.pl !

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ