Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Lucky Chops w Krakowie!

Lucky Chops w Krakowie!

Fanki przystojniaków grających na saksofonie nie będą zawiedzione!

Lucky Chops w Krakowie już 1 sierpnia! / fot. materiały prasowe

Uwielbiany przez fanów zespół Lucky Chops wraca do Polski! Sukces wcześniejszych występów popularnego brass bandu nad Wisłą zaowocował kolejnym koncertem, który już 1 sierpnia odbędzie się w krakowskim Klubie Kwadrat. Nie ma wątpliwości, że także tym razem występ ekipy z USA zamieni się w szaloną imprezę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników!

Lucky Chops koncert klub stodoła

Sześciu nowojorczyków zagra tym razem w klubie Kwadrat! / fot. materiały prasowe

Pochodzący z Nowego Jorku zespół zdobył szturmem serca milionów użytkowników serwisu YouTube na całym świecie. Tych sześciu utalentowanych muzyków razem tworzy unikatowe brzmienie i energię, która zaowocowała międzynarodowym, viralowym sukcesem.

Źródło: YouTube / Lucky Chops

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Przez lata eksperymentowali z różnymi stylami muzycznymi, aż wreszcie odkryli ten właściwy, który zdecydowali się wypromować bez względu na koszty. Tak narodziła się idea koncertów w najbardziej energetycznym i zmiennym miejscu na świecie: nowojorskim metrze!

W lutym 2017 roku Lucky Chops wystąpili w warszawskiej Stodole, wypełniając klub tłumem rozentuzjazmowanych fanów. Sukces tamtego koncertu oraz głód kolejnych zaowocowały licznymi prośbami o kolejny powrót Lucky Chops do Polski. Ku radości wszystkich fanów, grupa powróci już w sierpniu!

Lucky Chops w Krakowie już 1 sierpnia! / fot. materiały prasowe

Lucky Chops w Krakowie już 1 sierpnia! / fot. materiały prasowe

Co: Lucky Chops
Gdzie: Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków
Kiedy:  1 sierpnia 2017 r.
Bilety w cenie 79 zł w sprzedaży na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ