Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Lubisz PIERSI? Wygraj bilet!

Lubisz PIERSI? Wygraj bilet!

Piersi i granie na żywo - jeżeli też to lubisz, zostaw swój komentarz pod tekstem i wygraj 1 z 3 podwójnych zaproszeń na koncert "Kukiz i Piersi" w Hard Rock Cafe w Warszawie

kukiz_piersi

Jak zwykle kontrowersyjni Pierwsi Buntownicy PRL, czyli Kukiz i Piersi już 12 grudnia na żywo w Hard Rock Cafe Warsaw

Piersi i granie na żywo – jeżeli też to lubisz, zostaw swój komentarz pod tekstem i wygraj 1 z 3 podwójnych zaproszeń na koncert „Kukiz i Piersi” w Hard Rock Cafe w Warszawie.

kukiz_piersi

Jak zwykle kontrowersyjni Pierwsi Buntownicy PRL, czyli Kukiz i Piersi już 12 grudnia na żywo w Hard Rock Cafe Warsaw

Wygraj 1 z 3 podwójnych zaproszeń na koncert! Na Wasze szczere, zabawne i głupie komentarze czekamy do piątku 9 grudnia do godziny 15:00. Wtedy też podamy listę zwycięzców. Szczegółowy regulamin dostępny jest tu. Kukiz i Piersi, 12 grudnia, godz. 21, Hard Rock Cafe Warsaw, Złote Tarasy, ul. Złota 59 Miasto Kobiet jest patronem medialnym „Grania na Żywo” w Hard Rock Cafe w Krakowie oraz w Warszawie.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY! Bilety otrzymują: Joanna z komentarzem „Są piersi jest impreza”, Artur i jego historia z Piersiami w tle oraz Kasia, która kocha Kukiza! Gratulujemy. Laureaci przed wejściem na koncert powinni podać swoje imię i nazwisko oraz powiedzieć, że wejściówki otrzymali  z „Miasta Kobiet”. Miłej zabawy.

Oceń artykuł
10 komentarzy
 • zenna1 7 grudnia, 2011

  Lubie piersi, bo są miłe w dotyku 😉

 • Joanna 8 grudnia, 2011

  Są piersi jest impreza!
  pierś – największy gruczoł skórny człowieka, jeden z parzystych narządów, rozwijający się u kobiet w okresie pokwitania. Gruczoł mlekowy jest nazywany sutkiem (łac. mamma), jednak określenie „sutek” bywa również traktowane jako synonim brodawki sutkowej[1], która jest częścią tego gruczołu, bezpośrednio wydzielającą mleko.
  Sutek jest wyniosłością w kształcie półkuli lub stożka; u młodych kobiet leży na wysokości od III do VII żebra, spoczywa głównie na powierzchni mięśnia piersiowego większego – jedynie niewielka część boczna leży na powięzi mięśnia zębatego przedniego. U kobiet karmiących sutki zwykle się powiększają i sięgają niżej. Między sutkami znajduje się zmiennej szerokości podłużna szczelina, anatomicznie nazywana zatoką sutkową (sinus mammarum). źródło Wikipedia

 • Ania 8 grudnia, 2011

  Uwielbiam piersi! Dzięki nim czuję się prawdziwą kobietą. Zespół o tej nazwie też uwielbiam,ponieważ ma oryginalnego wokalistę i przezabawne, ale dające do myślenia teksty, pełne ekspresji, z niesamowitą , porywającą muzyką.Ich tylko kochać,nic więcej!

 • Artur 8 grudnia, 2011

  Gdy „Wyrzucili mnie z roboty”, a „ZChN zbliża się”, ugryźć chciała „Ciemna Suka” mówię do niej „Co masz w sobie takiego” by zyskać na czasie. Patrzę a tu „Idą Chłopcy” i „Milicjant”, ucieszyłem się na jego widok, więc mu mówię „Siwy koniu, siwy” ratuj mnie od suki, a od do niej „Jestem ajron men”, to ja w nogi, usłyszałem tylko „Gnaj koniku kopytniku…”. Wbiegłem do siedziby KC, a tam impreza, na niej same „Satany”, wiecie – „Rodzina słowem silna”. Pośrodku watahy stał tow. Gierek i jakieś fajne laski, które obleśnie obmacywał za PIERSI. Zareagowałem, krzyknąłem do nich: „Hej panienki, posłuchajcie”, „On nie jest cham” – tylko się zaśmiały, ale jedna spojrzała na mnie uważniej. Powiedziałem jej „Chodź tu miła” zatańczymy „Kujawiak”, bo wiesz mała, „My już są Amerykany”. W tańcu ona do mnie – „Całuj mnie”, więc poszliśmy do mnie. Po wszystkim „Leżę”, przebudziłem się jak zwierzę. Mówię Wam, ten dzień to był normalnie „Paranoid”

 • Joanna 8 grudnia, 2011

  Ja uwielbiam piersi i Piersi… Te pierwsze, no chyba każda z nas wie za co, a te drugie… Za bezkompromisowość Pawła i to, że nie płynie wraz z wszystkimi celebrytami z prądem, ale ma jasne zdanie i potrafi je przekazać!

 • Dominika 8 grudnia, 2011

  PIERSI DO GÓRY KOBIETY, KAŻDA Z NAS MA SZANSĘ NA ZOBACZENIE KUKIZA 😉

 • Kasia 8 grudnia, 2011

  Kocham Kukiza, a mój chłopak Piersi 😀 Więc dajcie mi szansę go zabrać : *

 • Kamila 9 grudnia, 2011

  <3

 • Artur 13 grudnia, 2011

  Właśnie wróciłem z koncertu – był idealny, pomimo choroby Pawła Kukiza. Wielkie dzięki za możliwość uszczęśliwienia żony jak i mnie. Jakkolwiek to brzmi 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ