Friday, May 24, 2024
Home / Inne  / Lovely LASH RevitaLash® – Ukochane rzęsy!

Lovely LASH RevitaLash® – Ukochane rzęsy!

Marka RevitaLash przygotowała zestaw upominkowy dla Ciebie lub dla ukochanej osoby.

Lovely_Lash_RevitaLash

fot. materiał prasowy

Odżywka do rzęs powstała z miłości męża do chorej na raka żony – Gayle. Dr Michael Brinkenhoff wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzył odżywkę, aby w ten sposób choć odrobinę pomóc żonie. W 2006 r. powstał produkt, który stał się dostępny dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknych, mocnych, zdrowych rzęsach.

Marka RevitaLash przygotowała zestaw upominkowy dla Ciebie lub dla ukochanej osoby.

Lovely LASH RevitaLash® – Ukochane rzęsy!

Upominkowy zestaw Lovely LASH RevitaLash®, pozwoli zadbać o Twoje ukochane rzęsy!

Lovely_Lash_RevitaLash

fot. materiał prasowy

Zestaw zawiera:
1. RevitaLash® ADVANCED 2 ml (3 miesiące codziennej kuracji) – kultowa odżywka stymulująca wzrost rzęs, intensywna kuracja wyróżniona międzynarodowymi nagrodami. Odżywka zawiera aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych oraz łagodzące wyciągi roślinne uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów

2. Double-Ended Volume Set
RevitaLash® Volumizing PRIMER 3ml – pielęgnuje, odżywia rzęsy i jednocześnie przygotowuje do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy jedwabiście matową formułą, która ułatwia nałożenie tuszu i sprawia, że trzyma się lepiej. Niebieski kolor produktu sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu.

– RevitaLash® Volumizing MASCARA RAVEN 3ml – wydłużający i pogrubiający tusz, maksymalizujący wygląd rzęs. Wysokiej jakości i wydajności formuła tuszu zawiera biotynę, odżywiające wyciągi roślinne rumianku, nagietka lekarskiego i rozmarynu, które pielęgnują rzęsy i zapobiegają ich sklejaniu.

3 .Kosmetyczka RevitaLash®

Cena zestawu: 260 zł

Gdzie można kupić?

Oryginalne produkty marki RevitaLash® dostępne są wyłączne w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa oraz na www.revitalash.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ