Friday, July 12, 2024
Home / PARTNER MK  / Lovela sponsorem głównym 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Lovela sponsorem głównym 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Masz szansę zagrać

Lovela

fot. materiał Partnera

Podczas 32. Finału gorące serca Lovela i WOŚP już po raz czwarty będą bić tym samym rytmem. Tym razem na rzecz zdrowych płuc po pandemii i w trosce o bezpieczeństwo małych i dużych – od pierwszego oddechu! Łączymy siły, bo wierzymy, że gdy nasze serca biją razem to #WszystkoGraOK!

 

Lovela rozumie i pomaga mamom

Lovela od ponad 20 lat wspiera mamy od pierwszych dni życia dziecka. Wszystko za sprawą bogatego portfolio produktów Lovela Baby i Lovela Family – o niezwykle delikatnej, przetestowanej dermatologicznie formule, która jest bezpieczna zarówno dla skóry dziecka, jak i całej rodziny. O ich wysokiej jakości świadczy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, a także fakt, że są to produkty, po które mamy sięgają najczęściej.

Lovela & WOŚP – siła dwóch serc

Tegoroczny 32. Finał już po raz czwarty połączy siłę dwóch rozgrzanych do czerwoności serc ‒ Lovela i WOŚP. Z tej okazji marka przygotowała moc atrakcji. Na sklepowych półkach pojawiła się limitowana kolekcja mleczek Lovela Baby z etykietą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka oraz charakterystycznym serduszkiem WOŚP. Produkty są dostępny w sprzedaży w całej Polsce, w sklepach stacjonarnych i online.

 

Na tym jednak nie koniec.

Cieszymy się, że Lovela i WOŚP mają wspólne priorytety i możemy razem grać w trosce o zdrowie – małych i dużych, łącząc siłę naszych serc podczas Wielkiego 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do wspierania naszej e-skarbonki, wspólnej zabawy podczas finałowego weekendu oraz odwiedzenia strefy Lovela

‒ mówi Katarzyna Sowa, przedstawicielka marki

Gdy serca biją razem to #WszystkoGraOK!

Do wspólnego grania z marką Lovela i WOŚP może dołączyć każdy, mający ochotę wesprzeć tegoroczny cel. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wesprzeć wirtualną skarbonkę marki. Z kolei z myślą o wszystkich, którzy podczas finałowego weekendu zdecydują się odwiedzić miasteczko WOŚP na błoniach Stadionu Narodowego, marka Lovela przygotowała niezapomnianą, rodzinną atrakcję – wyjątkową karuzelę, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego – zarówno dziecka, jak i dorosłego. Nie zabraknie również wolontariuszy Lovela, kwestujących na rzecz tegorocznego celu WOŚP.

Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się zebrać znaczące środki na wsparcie tegorocznego celu, dając wszystkim szansę na bezpieczne, zdrowe życie. Grajcie razem z nami, razem z Lovelą!

‒ dodaje odpowiedzialna za kampanię Klaudia Domagalska.

Witaj na świecie! – niecodzienna akcja Lovela

Z miłości i troski o najmłodszych od pierwszych dni życia, od pierwszego oddechu – tak właśnie zrodziła się akcja skierowana do wszystkich maluszków, które przyjdą na świat w dniu finału WOŚP, tj. 28.01.2024. To właśnie z myślą o nich i ich mamach, pierwszym dotyku i przytulaniu stworzone zostały specjalne wyprawki z mięciutkimi ręczniczkami produktami Lovela, które będą im towarzyszyć od pierwszych dni życia.

 

Więcej informacji https://wosp.lovela.pl/

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ