Wednesday, April 17, 2024
Home / Kuchnia  / Szkatułka włoskich smaków

Szkatułka włoskich smaków

Wśród eleganckiej prostoty, przy subtelnych dźwiękach włoskiej muzyki i lampce najlepszego wina poczujesz, że w pełni smakujesz życie, delektujesz się nim i chłoniesz jego przejawy.

Przed Tobą szkatułka subtelnych włoskich smaków. Wnętrze zaaranżowano w taki sposób, iż trudno się oprzeć wrażeniu, że taniec słonecznych promieni, aura śródziemnomorskiej przygody i spontaniczna radość stanowią tu dopełnienie najlepszych specjałów, godnych niebiańskiego stołu.

IMG_6195

 

Wśród eleganckiej prostoty, przy subtelnych dźwiękach włoskiej muzyki i lampce najlepszego wina poczujesz, że w pełni smakujesz życie, delektujesz się nim i chłoniesz jego przejawy. Nie musisz przemierzać świata, by poczuć się jak we włoskim kurorcie.

IMG_6205

Jesteś w Loscrigno!

Linquine All’astice
Makaron linquine z homarem, pomidorkami i skórką cytryny to danie, w którym czuć ożywczy zapach morza. Tu makaron i homar doskonale ze sobą współistnieją, a sos rozpływa się w ustach, przywołując najbardziej wyrafinowane włoskie smaki. Całość doprawiona jest kompozycją świetnie dobranych ziół i szczyptą włoskiego optymizmu, tworząc niezapomnianą całość.

IMG_6220

Zapraszamy www.loscrignodeisaporiitaliani.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ