Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Lolita – o tak!

Lolita – o tak!

Zmysłowa i pełna beztroskiej kobiecości - taka jest nowa Si Lolita marki Lolita Lempicka, owiana nutką paryskiej dekadencji i owinięta stylową apaszką.

si lolita

Jak zdobyć szczęście w miłości - perfumy Si Lolita

si lolita

Jak zdobyć szczęście w miłości - perfumy Si Lolita

Zmysłowa i pełna beztroskiej kobiecości – taka jest nowa Si Lolita marki Lolita Lempicka, owiana nutką paryskiej dekadencji i owinięta stylową apaszką.

 

Zainspirowana naturą i modą Paryża nowa woda toaletowa Si Lolita marki Lolita Lempicka łączy wielkomiejski szyk i esencję przyrody. Dzika i ujarzmiona, wyzwolona i niewinna, opanowana i beztroska – dokładnie taka jak kobieta według Lolity Lempickiej. Dokładnie taka jak nimfa według Vladimira Nabokova:

„Lolito, światło mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kroki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To. ”

Stylowa matowa butelka przykuwa uwagę wyrazistą muślinową apaszką i biżuterią zamykającą flakon z wygrawerowaną nazwą zapachu. Sekret elegancji flakonu tkwi w jego kobiecym, opływowym kształcie, które zupełnie jak czterolistna koniczyna, symbolizuje szczęście, radość oraz miłość: wszak cztery płatki koniczyny to nic innego jak cztery serca złączone w jedność. Bo Si Lolita to zapach, który powinien pokonywać wszelkie przeciwności losu.

Si Lolita do Polski trafi już w październiku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ