Monday, March 4, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Co trzymasz w lodówce – konkurs

Co trzymasz w lodówce – konkurs

Fani portalu 241543903.com wkładają do zamrażarki głowę, inni – mrożą w niej gotówkę. Pokaż nam co jeszcze prócz jedzenia można wkładać do lodówki!

lodowka konkurs

lodowka konkurs, fot. Selin Estroti, sxc.hu

Fani portalu 241543903.com wkładają do zamrażarki głowę, inni – mrożą w niej gotówkę. Pokaż nam co jeszcze prócz jedzenia można wkładać do lodówki i wygraj w konkursie portalu Miasto Kobiet książki, które przełamują lody!

lodowka konkurs

Fani portalu 241543903.com wkładają do zamrażarki głowę, inni – mrożą w niej gotówkę. Pokaż nam co jeszcze prócz jedzenia można wkładać do lodówki, fot. Selin Estroti, sxc.hu

Fani portalu 241543903.com wkładają do zamrażarki głowę, inni – mrożą w niej gotówkę. Dziennikarka Miasta Kobiet trzyma na drzwiach lodówki lakiery do paznokci, a zaprzyjaźnione modelki – bieliznę! A co latem można znaleźć w Twojej lodówce? Zaskocz nas! Na Wasze mrożące krew w żyłach demotywatory i te całkiem przezabawne fotki czekamy do 10 sierpnia. Nagrodą są idealne na wakacje książki, które… przełamują lody! „101 mitów o seksie” Zbigniewa Wojtasińskiego oraz „Lew w sypialni” Zbigniewa Lwa Starowicza. Konkursowe zdjęcia i demoty prosimy przesyłać na konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem LODÓWKA i oczywiście po zapoznaniu się z regulaminem konkursów na portalu Miasto Kobiet.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ