Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / LNE: Serce branży beauty bije w Krakowie!

LNE: Serce branży beauty bije w Krakowie!

Weź udział w ciekawych wykładach, pokazach i warsztatach. Spotkaj się z ekspertami-praktykami!

LNE: 5-6 listopada 2016 r. / fot. materiały prasowe

5–6 listopada 2016 w EXPO Kraków odbędzie się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego kultowego w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 20 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą. Kongres i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku, a w każdej edycji imprezy udział bierze 7000 odwiedzających, ponad 200 wystawców – najlepszych firm kosmetyki profesjonalnej oraz 70 wykładowców z Polski i świata. Podczas kongresowego weekendu będzie można wziąć udział w ciekawych i niezwykle inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, a także spotkać się z ekspertami-praktykami

LNE: 5-6 listopada 2016 r. / fot. materiały prasowe

LNE: 5-6 listopada 2016 r. / fot. materiały prasowe

Praktyczny i jasny podział na sesje edukacyjne daje uczestnikom możliwość wybrania tematyki, która jest dla nich najbardziej interesująca. Wśród tematów listopadowej edycji znajdą się m.in. blok tematyczny medical beauty, panel ekspercki Global anti-aging, power speech Olgi Kozierowskiej oraz praktyczne tematy biznesowe. Jak zawsze w programie znalazła się też sesja make-up, którą poprowadzą znani makijażyści, w tym gość specjalny – charyzmatyczna makijażystka Einat Dan z Izraela. Program jesiennego Kongresu to również sesje: podologiczna i makijażu permanentnego oraz cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty masterclass.
Odwiedzający targi kosmetyczne będą mogli zobaczyć z bliska i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne i zapewniające komfort dwie hale targowe i promocyjna oferta najlepszych firm kosmetycznych dają gwarancję zakupowego szaleństwa! W formule Kongresu i Targów LNE pojawi się też kilka nowości, które z pewnością zainteresują profesjonalistów z branży beauty, m.in. otwarta scena pokazów manicure’u czy indywidualne konsultacje z ekspertami.

Podczas 34. Kongresu i Targów LNE Redakcja LNE już po raz drugi wybierze innowacyjne produkty branży beauty – Innowacje LNE, które nie tylko będzie można obejrzeć w prestiżowej Galerii Innowacji, ale też po raz pierwszy uczestnicy imprezy będą mogli wypróbować zwycięskie produkty w specjalnej strefie testów. Będzie inspirująco!

Szczegółowy program Kongresu i Targów LNE znajdziecie na http://lne.pl/agenda-2
Promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 31 października
Do zobaczenia w Krakowie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ