Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / LISTY DO M.K – REKLAMA W „MIEŚCIE PREZENTÓW”

LISTY DO M.K – REKLAMA W „MIEŚCIE PREZENTÓW”

Jesteśmy kurierem św. Mikołaja – pomagamy mu trafić do celu

Listy do MK

Czy Twoje klientki napisały już listy do św. Mikołaja? / fot. Photo by Brooke Lark / Unsplash

Jak sprawić, żeby Mikołaj pamiętał o towarach lub usługach Twojej firmy jako świątecznych prezentach? To proste. Doskonale wiemy, że nie każdy Mikołaj potrafi czytać w naszych myślach, ale prawie każdy spędza sporo czasu w Internecie. Co tam robi? Przeczesuje Internet w poszukiwaniu wyjątkowego prezentu dla najważniejszych kobiet w jego życiu! Portal Miasto Kobiet ułatwia zadanie Mikołajowi i niemal pod nos podstawia mu pomysły świątecznych prezentów, o których marzą panie. Wyróżnij się swoją gwiazdkową lub sylwestrową ofertą i zaprezentuj ją w specjalnym świątecznym dziale – MIASTO PREZENTÓW. Jesteśmy kurierem św. Mikołaja – pomagamy mu trafić do celu.

CO MAMY:

MIASTO PREZENTÓW (najlepsze pomysły na prezenty, Święta, Sylwestra), czyli dział specjalny w portalu miastokobiet.pl, a w nim:
artykuły promocyjne klientów z ich świąteczno-prezentowo-sylwestrowymi ofertami i pomysłami.

W bloku będą również:

redakcyjne artykuły kontekstowe (np. w formie wishlisty);
redakcyjne artykuły poradniko-lifestylowe.

Idziemy z duchem czasu, więc zapewniamy wielokanałowe dotarcie poprzez nasz portal miastokobiet.pl oraz powiązane z nimi serwisy społecznościowe (FB lub Instagram).

CO PROPONUJEMY:

2 W CENIE 1, czyli dwie atrakcje w cenie jednego artykułu.
Kup artykuł w dziale MIASTO PREZENTÓW, a otrzymasz od nas dodatkowo prezent:

– post kontekstowy na Facebooku lub Instagramie w profilu MiastoKobiet_MK

ZA ILE
Cena artykułu: 490 zł + VAT

NP.: Promienny uśmiech na gwiazdkę, 5 lektur na zimowe wieczory, Z pomysłem na prezent. Przegląd zestawów świątecznych

UWAGA – opcja specjalna dla zainteresowanych – unboxing! Wysyłasz do redakcji swój produkt, a my w czasie rzeczywistym, komentujemy zawartość przesyłki. To jedna z najbardziej wiarygodnych form reklamy.

Co jeśli nie masz własnego artykułu? Możemy go dla Ciebie przygotować. Cena napisania artykułu: 200 zł + VAT
Co jeśli masz ochotę na więcej? Nasz team kreatywny przygotuje dla Ciebie dodatkowe opcje promocji w portalu. Możesz też zaplanować kampanię na Nowy Rok 2019.

KIM JESTEŚMY


Przyszłość zależy od kobiet – to nasze motto.
– Działamy od 14 lat. Wydajemy czasopismo „Miasto Kobiet” (dwumiesięcznik), prowadzimy trzy portale: miastokobiet.pl, beautytest.pl oraz sezonnazakopane.com, organizujemy cykliczne imprezy: Klub Miasta Kobiet (co dawa miesiące) i Szafobranie z Miastem Kobiet (raz na kwartał), prowadzimy obsługę PR-owa firm (specjalizacja branża beauty, prowadzenie blogów, komunikacji z mediami, mediów społecznościowych)
– Nasz kreatywny zespół uszyje na miarę tekst i ofertę dla Ciebie.

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Współpracując z nami zyskujesz prestiż, kontekst i zasięg:
PRESTIŻ – Twoje kampanie promocyjne znajdą się w jednym z najdłużej istniejących polskich portali kobiecych, powiązanych z lifestylowym magazynem Miasto Kobiet, z rozpoznawalnymi spotkaniami Klubu Miasta Kobiet oraz Fundacją Miasta kobiet.
KONTEKST – Twoje kampanie promocyjne zostaną zamieszczone w otoczeniu świetnych (merytorycznie i tematycznie) artykułów, wywiadów, felietonów napisanych przez najwyższej klasy dziennikarzy. Jesteśmy portalem, w którym większość zawartości stanowią unikalne, wysokiej jakości teksty oraz zdjęcia.
ZASIĘG – Przyciągamy miesięcznie 50-70 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują od 100 do 160 tys. odsłon miesięcznie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Od lewej: Barbara Fijał, Renata Stós-Pacut / fot. B. Bogacka

Barbara Fijał (tel. 698 901 255); barbarafijal@miastokobiet.pl
Renata Stós-Pacut (tel. 601 998 170); rsp@miastokobiet.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ