Friday, June 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Suplement z USA, który może pomóc rozwiązać problemy z układem kostno-stawowym

Suplement z USA, który może pomóc rozwiązać problemy z układem kostno-stawowym

Suplementów z kolagenem nie brakuje na rynku. Jednak niewiele jest wśród nich takich, które dają kościom i stawom tyle dobrego

Liquid BioCell®-miasto-kobiet

Antonina Matyszczuk z mężem Waldemarem/ fot. Monika Wilimczyk

Problemy z układem kostno-stawowym pojawiają się u kobiet coraz częściej i w coraz młodszym wieku. Spędzamy dużo czasu przed komputerem, mamy dużo mniej czasu na spacery i łagodne formy aktywności fizycznej. Wybieramy agresywne ćwiczenia, które dają szybkie efekty w krótkim czasie. Czy możemy pomóc sobie naturalnymi metodami? Poświęć chwilę na przeczytanie tego artykułu. Jeśli nawet nie Ty, to być może Twoja mama, babcia czy znajoma zmagają się z podobnymi problemami

 

Na początek mam dobrą nowinę – możemy sobie pomóc bez leków, agresywnych metod i operacji. Nazywam się Antonina i chciałabym podzielić się z Wami radością, którą dało mi odzyskanie zdrowia przy pomocy Liquid BioCell® – w 100 proc. naturalnego, organicznego i wegańskiego suplementu diety.

Nie wierzyłam, że istnieje życie bez bólu

Jestem emerytowaną nauczycielką i szczęśliwą, aktywną babcią. Był w moim życiu czas, w którym ból uznawałam za tło mojego dnia. Zebrałam plony wieloletniego złego odżywiania, braku suplementacji i nadaktywności fizycznej. Na swoje dolegliwości pracowałam długo. Nie dawałam organizmowi szans na regenerację, ćwiczyłam zbyt długo i zbyt intensywnie oraz jadłam za mało.
Efektem było zsunięcie się kręgosłupa z krzyża, powodujące ogromny ból. Nie pomagały suplementy, które zaczęłam stosować w ogromnych ilościach. Lekarze proponowali jedynie operację blokującą kręgosłup, lecz nawet ta operacja nie dawała gwarancji, że będę mogła żyć bez bólu. Wydawało się, że jest stanowczo za późno na wdrażanie racjonalnego sposobu odżywiania, a jedyne dostępne rozwiązania są inwazyjne i niewiele już zmienią. Całe szczęście, bardzo się myliłam.

Suplement Liquid BioCell® z amerykańskiej linii Modere znalazła dla mnie córka, lekarka i farmaceuta. Jego podstawowe składniki to płynny kolagen, kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, które dzięki opatentowanej formule Collagen/HA Matrix Technology™ mają przyswajalność na poziomie 95-98 proc. To jedyny taki suplement w skali światowej, stanowiący przełom w dziedzinie wspomagania układu kostno-stawowego. Przetestowałam wiele różnych suplementów diety, a pomógł mi tylko ten. Dlaczego?

Dlaczego właśnie Liquid BioCell® jest skuteczny?

Suplementów z kolagenem nie brakuje na rynku. Jednak niewiele jest wśród nich takich, w których składzie jest też kwas hialuronowy i siarczan chondroityny. To te trzy składniki sprawiają, że suplement jest kompletny i skuteczny. Kolagen można porównać do cegły, z której buduje się dom, ale to kwas hialuronowy i chondroityna stanowią jego fundamenty i wypełnienie. Dopiero kombinacja tych trzech składników może dać wymierne rezultaty.

Kolagenem, który ma moc odbudowywania stawów, jest kolagen typu II. Ale musi być on podawany z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania nawilżenia i pełni rolę „poduszki”, inaczej stawy i tak będą się ścierały.

– mówi dr Maja Sarah, anestezjolog, której suplement pomógł zwalczyć bolesny stan zapalny stawów.

 

Po kilku miesiącach regularnego stosowania Liquid BioCell® ze zdumieniem odkryłam, że ból – ponoć nieuleczalny – stopniowo ustępuje. Znowu mogłam bawić się z wnukami, chodzić na długie spacery, masaże i cieszyć się życiem. Miłym dodatkiem do zbawiennego wpływu suplementu na stawy było jego działanie na skórę – wizualnie ubyło mi co najmniej 10 lat! Kolagen i kwas hialuronowy to w końcu znane substancje używane w kosmetologii.

Opinie o Liquid BioCell®

Barbara Gryczka, stosująca suplement od wielu lat:

Po 8 latach stosowania produktu czuję się lepiej niż 10 lat temu, kiedy byłam młodsza i zaczęły się moje problemy z dyskopatią. Kiedy zaczynałam brać produkt, nie wyobrażałam sobie nawet rezultatu, którego doświadczyłam. Przeprowadzono 37 badań klinicznych suplementu i uzyskano 7 patentów. Nie spotkałam się do tej pory z produktem, który byłby do tego stopnia technologicznie i naukowo przebadany i opracowany.

 

Dr Grażyna Pajunen, organizatorka wykładów i prelekcji o Liquid BioCell® na całym świecie:

 

Jestem naukowcem i do wszystkiego podchodzę od strony nauki. Wszystko muszę zrozumieć od podstaw, żeby w to uwierzyć. Spotkałam się z tym produktem przez przypadek, ponieważ mój mąż nie mógł podnieść prawej ręki bez pomocy lewej. Lekarze dawali mu dwa wyjścia – operacja wymiany stawu w ramieniu albo życie z bólem do końca życia. Jest wiele preparatów na rynku i każdy będzie mówił: wezmę sobie ten kolagen albo inny, bo jest tańszy. Ale nie ma drugiego produktu, który robiłby to, co robi Liquid BioCell®. On jest tak przygotowany, że odbudowuje organizm na poziomie komórkowym, jest wchłaniany bezpośrednio do komórek. Tkanka łączna składa się w 90 proc. właśnie z kolagenu, kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny – czyli podstawowych składników suplementu. Zoptymalizowanie komórki preparatu Liquid BioCell® tak, żeby była wchłaniana w 95-98 proc. jest jednym z największych osiągnięć przemysłu antystarzeniowego w dzisiejszych czasach.

 

Fakty mówią natomiast, że w ciągu 28 dni regularnego stosowania Liquid BioCell® ilość kwasu hialuronowego w organizmie zwiększa się 60-krotnie. Tak ogromny przyrost składników odżywczych sprawił, że 90 proc. osób z przewlekłym uczuciem dyskomfortu stawów po 8 tygodniach stosowania suplementu zaobserwowało poprawę aktywności fizycznej o 40 proc. Zostało to potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.
Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi, chciałabyś poprawić swoją mobilność, uniknąć operacji i odbudować układ kostno-stawowy, skontaktuj się ze mną.

Liquid BioCell®-2-miasto-kobiet

fot. archiwum Partnera

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ