Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Taką ewentualność dobrze jest mieć w odwodzie

liposukcja ultradźwiękowa

fot. Andrey Popov / 123RF

Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej to marzenie wielu osób. Panie najczęściej pragną pozbyć się niechcianego tłuszczyku z okolic brzucha, bioder i ud. Panowie zazwyczaj chcą zlikwidować otyłość brzuszną. W Euroklinice w Katowicach mamy na to sposób!

 

Liposukcja ultradźwiękowa kontra klasyczna

 

W klinice stosujemy z powodzeniem liposukcję ultradźwiękową. Przy pomocy urządzenia Vaser Lipo redukujemy nadmierną ilość tkanki tłuszczowej szybciej i skuteczniej niż przy zastosowaniu klasycznej liposukcji. Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpieczna i daje znakomite efekty. Najważniejszą zaletą stosowania Vaser Lipo jest precyzja działania. Ta technologia ultradźwiękowa wykorzystuje fale do rozbijania wiązań między komórkami tłuszczowymi. Tłuszcz zostaje rozbity energią ultradźwięków, a następnie odessany. W czasie zabiegu można odessać nawet kilka litrów tłuszczu.

 

Vaser Lipo jest pod wieloma względami wyjątkową metodą. W trakcie operacji energia ultradźwięków nakierowana jest wyłącznie na tkankę tłuszczową. Nerwy, naczynia krwionośne oraz tkanka łączna nie zostają naruszone. Liposukcja Vaser Lipo wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego ważne, by zabieg usunięcia tłuszczu przeprowadzał specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu ogólnym.
Co ciekawe, niewielką część odessanego tłuszczu pobranego z brzucha, bioder lub ud możemy wykorzystać. W Euroklinice liposukcję łączymy m.in. z powiększaniem piersi lub pośladków. Przeszczepiamy tłuszcz również w inne miejsca, jak okolice twarzy, w tym ust. U mężczyzn przeszczepiamy tłuszcz w okolice klatki piersiowej. Często zdarza się, że robimy w tej sposób powiększenie penisa.

Liposukcja ‒ jak wrócić do formy po zabiegu?

Liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo łączymy z powodzeniem z zabiegiem J-Plasma Renuvion. To urządzenie, które wykorzystuje połączenie fal radiowych z plazmą helową.  Fale radiowe podgrzewają hel, który zmienia stan skupienia w plazmę. Następuje zespolenie tkanek wiotkiej skóry, jej obkurczenie i ujędrnienie. Efekty są niezwykle zadowalające dla naszych pacjentek i pacjentów.

 

Warto jednak pamiętać, że po każdym zabiegu liposukcji konieczne jest przeprowadzenie masażu limfatycznego oraz endermologii. Masaże rehabilitacyjne po operacji chirurgicznego odsysania tłuszczu przyspieszają proces rekonwalescencji oraz przynoszą konkretne efekty w poprawie wyglądu skóry, jak na przykład redukcja cellulitu. Polecamy i zapraszamy do Eurokliniki w Katowicach!

liposukcja

Zabieg liposukcji Vaser Lipo w katowickiej Euroklinice. Operuje dr Jerzy Wilgus, asystuje instrumentariuszka Agata Kościuszko / fot. materiał Partnera

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ