Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Liposukcja ‒ niezawodny sposób na trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej

Liposukcja ‒ niezawodny sposób na trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej

Kilka(naście) centymetrów mniej ‒ jest o co zawalczyć

Liposukcja Katowice

fot. Unsplash

Liposukcja to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod pozwalających na usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Choć można ją stosować na wielu obszarach, to jednak zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się liposukcja brzucha Katowice

Liposukcja Katowice ‒ co warto wiedzieć o zabiegu?

Liposukcja jest zabiegiem z obszaru chirurgii plastycznej, który powszechnie określany jest mianem odsysania tłuszczu. Poddanie się zabiegowi pozwala na usunięcie tkanki tłuszczowej z każdej partii ciała. To szczególnie skuteczny zabieg w przypadku, gdy dieta i ćwiczenia, mimo że odpowiednio dobrane, nie są skuteczne w spalaniu tłuszczu. Liposukcja może być jedynym zastosowanym zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej, dla zwiększenia efektów może być w razie potrzeby uzupełniana poprzez lipotransfer czy plastykę powłok brzusznych.
Liposukcja Katowice cena zabiegu jest uzależniona przede wszystkim od partii ciała objętej usunięciem tkanki tłuszczowej.

Liposukcja laserowa ‒ skuteczna i bezpieczna

Liposukcja brzucha Katowice czy jakichkolwiek innych partii ciała najczęściej wykonywana jest przy pomocy nowoczesnego, skutecznego i co najważniejsze bezpiecznego w swoim działaniu lasera Palomar SlimLipo 3D, działającego niezbyt inwazyjnie, a jednocześnie bardzo skutecznie. Co ważne dzięki niemu zabieg jest bezpieczny, niemal bezbolesny i w miarę komfortowy. Choć liposukcja Katowice cena nie należy do najniższych, warto pamiętać, że pozwala na trwałe usunięcie powłoki tłuszczowej.

 

Liposukcja Katowice swoją skuteczność zawdzięcza odpowiednio dobranym długościom fal, emitowanym przez laser Palomar SlimLipo 3D:
• fale o długości 924 nm doskonale radzą sobie z rozpuszczaniem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach;
• fale o długości 975 nm poprzez bezpośrednie oddziaływanie na tkankę skórną dobrze radzą sobie ze stymulacją do wytwarzania jak największej ilości włókien kolagenowych wzmacniających skórę i sprawiających, że jest ona bardziej napięta, a tym samym wygląda młodziej i zdrowiej.

 

Należy również zaznaczyć, że zastosowanie długości powyższych fal zostało opatentowane, a skuteczność ich oddziaływania na usuwanie tkanki tłuszczowej potwierdzone w licznych (wiarygodnych!) badaniach naukowych. Ze względu na niewielką inwazyjność zabiegu, liposukcja laserowa nie wiąże się z poważnymi powikłaniami.

Liposukcja Katowice ‒ kto powinien skorzystać z zabiegu?

Liposukcja jest zabiegiem dedykowanym przede wszystkim tym osobom, które pomimo usilnych starań, dobrze zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej nie są w stanie pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Liposukcja nie powinna być traktowana jako sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Jest to zabieg dla osób, których waga mieści się w normach, a problem z nadmiarem tłuszczu występuje wyłącznie w wybranych partiach ciała. Jeżeli skóra nie jest zbyt elastyczna, dla wzmocnienia efektów zabiegu warto połączyć liposukcję z dodatkową operacją (często wybierana jest plastyka brzucha).

Źródło: https://lipoline.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ