Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / 1 zabieg 1 godzina 1 rozmiar mniej

1 zabieg 1 godzina 1 rozmiar mniej

Chcesz w szybki i bezpieczny sposób ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Ten zabieg jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Klinika La Perla to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci klinik w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów odmładzających, odchudzających, estetycznych i SPA. Jako lider branży beauty w Polsce wyznacza trendy, oferując swoim klientom zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Wizyta w Klinikach oznacza skorzystanie z najnowocześniejszych, a przede wszystkim bezpiecznych i sprawdzonych metod i technologii zabiegowych. Jednym z nich jest Liposonix, nieinwazyjny, efektywny i bezpieczny zabieg, który wyszczupla bez ingerencji chirurga. W styczniu w Klinikach La Perla w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

La perla

Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, a co najważniejsze nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. / fot. materiał prasowy

Liposonix jest zabiegiem, który w szybki, bezpieczny, a przede wszystkim bezinwazyjny sposób wyszczupla brzuch, uda, talię, bryczesy i pośladki. Efekty jakie można uzyskać, są porównywalne do tych, które do tej pory były osiągalne wyłącznie dzięki chirurgii plastycznej. Wykorzystując najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków, podczas jednego zabiegu zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym zmniejszenie obwodów ciała nawet o 2,5 cm. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry, a ujędrniając ją. Procedura przeprowadzana jest w ciągu jednej wizyty i trwa około godziny, a jej przebieg można obserwować na monitorze dzięki ultrasonografii.

Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, a co najważniejsze nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Technologia wykorzystywana w urządzeniu oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych, przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie.

Bezpieczeństwo i efektywność zabiegu Liposonix gwarantuje posiadanie przez urządzenie certyfikatu FDA, który dopuszcza go na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

Jak wygląda zabieg?
Lekarz przygotowując pacjentkę do zabiegu zaznacza flamastrem obszary, które zostaną poddane procedurze wyszczuplenia. Następnie przykłada, w wyznaczonych wcześniej miejscach, głowicę emitującą skoncentrowaną dawkę ultradźwięków, przesuwając ją po skórze. Ultradźwięki trwale redukują wybrane komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu.
Po zabiegu mogą pojawić się łagodne, krótkotrwałe obrzęki i zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku godzin. Całkowity rezultat zabiegu widoczny jest po około 8 do 12 tygodni, ponieważ tyle zajmuje naturalny proces usuwania tkanki tłuszczowej przez ludzki organizm.

Dla kogo ?
Liposonix jest idealnym zabiegiem dla osób, które chcą w stosunkowo szybki, a co najważniejsze bezpieczny sposób ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Dlatego, jeśli pomimo stosowania licznych diet i morderczym treningom trudno jest Ci zgubić zbędne kilogramy ten zabieg jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Klinika La Perla jako lider branży beauty, wprowadziła zabieg Liposonix do swojej oferty jako pierwsza w Polsce.

Zabieg Liposonix można wykonać w Klinikach La Perla w Warszawie, Zakopanem i Krakowie.

klinika la perlaOferta Specjalna! W styczniu w Klinikach La Perla zabieg Liposonix w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.la-perla.pl oraz pod numerem telefonu 784 066 278

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ