Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / LipoShock, czyli szokująca fala uderzeniowa

LipoShock, czyli szokująca fala uderzeniowa

LipoShock to kolejne urządzenie do modelowania sylwetki z serii „dwa w jednym”.

LipoShock to kolejne urządzenie do modelowania sylwetki z serii „dwa w jednym”.

Ma dwie głowice – jedną do zmniejszania lokalnych otłuszczeń, drugą do walki z cellulitem. Ta pierwsza (UltraWave) jest źródłem ultradźwięków, które rozbijają komórki tłuszczowe. Druga głowica (ShockWave), emitująca fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu, wkracza do akcji, gdy trzeba powalczyć z cellulitem.

Połączenie tych dwóch rozwiązań sprawia, że LipoShock świetnie się sprawdza przy rozbijaniu ciężkiej do usunięcia innymi metodami, zwłókniałej, zastałej tkanki tłuszczowej i cellulitu II, III i IV stopnia. Brzuch, uda, pośladki, miejsca nad kolanami – to są te obszary, które sprawiają kobietom najwięcej problemów.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Odczucie, jakiego możemy doświadczyć, gdy na naszą skórę działa fala uderzeniowa głowicy ShockWave, Sylwia Czaińska z Magnolia Med porównuje do pstryknięcia w skórę gumką recepturką.

Rekomendowana przez producenta seria zabiegów to 6-15, w zależności od tego, z jakim problemem i jak bardzo zaawansowanym mamy do czynienia.

– Zaleca się stosowanie niskotłuszczowej, lekkostrawnej diety, bo w czasie zabiegów do przestrzeni międzykomórkowych uwalniana jest pewna ilość tłuszczu, którą organizm musi metabolizować – tłumaczy Sylwia Czaińska. – Jeśli do tego dołożymy ruch, rezultaty będą o wiele szybsze i większe.

W Magnolia Med dla wzmocnienia efektu łączy się LipoShock z endermologią, która ma działanie drenujące oraz ujędrniające skórę.

Aneta Pondo

Oceń artykuł
2 komentarze
 • agnieszkafeifer 28 września, 2015

  W dzisiejszych czasach klientki poszukują innowatorskich, nieinwazyjnych ale i efektywnych metod modelowania sylwetki. Niejednokrotnie zgłaszają się one nie z jednym ale wieloma mankamentami, które pogarszają jakość ich życia. Dlatego im zabieg bardziej rozbudowany tym większym zainteresowaniem się cieszy.
  Z obserwacji i wyników badań wynika, że fala uderzeniowa jest w istocie multiefektywna:
  1. REDUKCJA CELLULITU – powierzchnia skóry gładsza o 95%
  2. POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY – jędrniejsze nogi u 84% osób poddanych kuracji
  3. ZMNIEJSZENIE OBWODÓW – widoczne u 72% pacjentów wyszczuplenie ud o 2,5 – 7 cm!
  Zabieg jest skuteczny u większości osób bez względu na stopień zaawansowania cellulitu czy też wiek. Rzeczywiście jest nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych przykrych śladów, przez co bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.
  W Naszym Instytucie New Look falę uderzeniową wykonujemy raz w tygodniu w serii 6-12 zabiegów. Zabieg trwa prawie godzinę i obejmuje partie najbardziej problematyczne, mogą to być uda, pośladki, brzuch czy ramiona. Dla przyspieszenia i wzmocnienia efektu zabieg można łączyć np. z endermologią, elektrostymulacją, mezoterpią igłową czy drenażem limfatycznym.
  Ważne by każda kobieta miała świadomość, iż na końcowy efekt kuracji wpływa również zbilansowana, rekomendowana przez Nas dieta zasadowa, ruch bez przeciążenia i odpowiednia pielęgnacja domowa.
  Jako fachowiec i osoba która wykonała już setki zabiegów falą uderzeniową Pani Lidka (fizjoterapeutka z mojego gabinet) gorąco polecam ten niezwykle skuteczny zabieg w walce z cellulitem i nie tylko!

 • monikamis 11 lutego, 2016

  Ja też byłam na fali uderzeniowej w kręg clinic – efekty są naprawde duże, polecam!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ