Friday, May 24, 2024
Home / PARTNER MK  / LinScan – rewolucja w depilacji laserowej

LinScan – rewolucja w depilacji laserowej

Gładka skóra to marzenie wielu kobiet. Próbujemy wielu sposobów, by pozbyć się niechcianego owłosienia. Jakie metody depilacji są więc najbardziej efektywne?

fot. materiały prasowe

Gładka skóra to marzenie wielu kobiet. Próbujemy wielu sposobów, by pozbyć się niechcianego owłosienia. Często kosztuje nas to wiele czasu, nerwów, pieniędzy i zaciskania zębów z bólu, a ich skuteczność nie zadowala. Nie musi tak być. Jakie metody depilacji są więc najbardziej efektywne?

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej włosy na ciele stają się niemile widziane. Tradycyjne metody usuwania włosów, takie jak: golenie, depilacja woskiem oraz pastą cukrową przynoszą krótkotrwałe efekty. Techniki te cechuje bolesność, a także konieczność regularnego i stałego powtarzania. Powszechne metody walki z niechcianym owłosieniem narażają skórę na liczne podrażnienia poprzez zapalenie mieszków włosowych i wrośnięcie włosów prowadząc nawet do bliznowacenia skóry.

Jaki sposób depilacji przyniesie najlepsze efekty?
Jest nim depilacja laserowa, która charakteryzuje się  90% skutecznością.  Polega na niszczeniu za pomocą wiązki lasera cebulek włosów, nie uszkadzając skóry. Najbardziej skuteczny, w tego typu zabiegach, jest laser diodowy. Laser diodowy LinScan otrzymał  nagrodę „Prix de Beaute” od czytelniczek czasopisma „Cosmopolitan” dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej 2015 roku. „To jedyny laser diodowy na świecie, który oferuje tak szybkie usuwanie zbędnego owłosienia, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej” – mówi Zuzanna Karwat, kosmetolog z Gabinetu Celeste.

Dlaczego laser LinScan?
Za pomocą zintegrowanego wbudowanego skanera można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu. Obszar, z którego jednorazowo będzie można usunąć włosy, jest dużo większy (50 mm x 15 mm) w porównaniu do innych laserów. Możliwa jest więc sprawna depilacja  dużych powierzchni ciała, jak plecy czy nogi. Laser LinScan ma możliwość doboru parametrów zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosów. Laser można zastosować na delikatne miejsca, jak pachy, strefa bikini czy twarz. Technologia liniowego skanowania oraz wysoka moc do 100 J/cm2  zwiększają efektywność zabiegu. Depilacja laserem LinScan pozwala wykluczyć nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje ryzyko podrażnień. „Dzieje się tak dzięki zintegrowanemu kontaktowemu systemowi chłodzenia skóry. Szkło szafirowe wbudowane w głowicę,  można schłodzić do temperatury 0°C, dzięki czemu zabieg staje się komfortowy dla Pacjenta. Cieszymy się, że jako jedyny gabinet w Krakowie możemy proponować go Naszym klientom” – zauważa kosmetolog.
Skuteczność depilacji  laserowej nie budzi wątpliwości, a jej popularność nie dziwi.  To gwarancja wymarzonej gładkiej skóry.

Polecam, Zuzanna Karwat – Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem oraz założycielka Gabinetu Kosmetologii i Laseroterapii CELESTE.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ