Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Design  / Niecodzienna codzienność

Niecodzienna codzienność

Już jest, limitowana kolekcja SITTNING, składająca się z ponad 40 produktów, które pomogą w stworzeniu kompletnego nakrycia stołu.

20 sierpnia do IKEA Kraków trafiła limitowana kolekcja SITTNING, składająca się z ponad 40 produktów, które pomogą w stworzeniu kompletnego nakrycia stołu. Akcesoria, które powstały z myślą o celebrowaniu wspólnych posiłków z bliskimi, zaprojektowano tak, aby współgrały ze sobą bez względu na sposób ich łączenia.

IKEA SITTNING (1) (Copy)

fot. materiał prasowy

W kolekcji SITTNING znalazły się m.in. zastawy stołowe, szklanki, wazony, sztućce, świeczniki, obrusy, a także naturalne tekstylia, nawiązujące do klasycznych motywów i wzorów. W dzieleniu się radością z chwil spędzonych przy stole z bliskimi, pomogą duże półmiski oraz drewniane deski do krojenia, z których każdy może swobodnie nakładać porcje na swój talerz. Ciekawym rozwiązaniem jest też podkładka pod talerz ze specjalną kieszenią, w której można „ukryć” smartfona. Dzięki niej, podczas wspólnego posiłku, unikniemy ciągłego sprawdzania aktualności w portalach społecznościowych, nieodebranych wiadomości i połączeń.

IKEA SITTNING (2) (Copy)

fot. materiał prasowy

– Chcieliśmy stworzyć kolekcję, która mogłaby być wykorzystana na wiele sposobów, niezależnie od tego, jaką kuchnię lubi każdy z nas. Mamy nadzieję, że dzięki kolekcji SITTNING zachęcimy naszych klientów do częstszego bycia razem i dzielenia się czymś więcej niż tylko posiłkiem – mówi Joanna Religa, Product PR Manager IKEA.

IKEA SITTNING (3) (Copy)

fot. materiał prasowy

Kolekcja IKEA SITTNING będzie dostępna w sklepach IKEA od 20 sierpnia do wyczerpania zapasów.

IKEA SITTNING (4) (Copy)

fot. materiał prasowy

IKEA SITTNING (Copy)

fot. materiał prasowy

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ