Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Lifting twarzy bez użycia skalpela – to możliwe!

Lifting twarzy bez użycia skalpela – to możliwe!

Jakie są skuteczne zabiegi?

Zabieg z technologią Ulthera to zupełnie nowa jakość nieinwazyjnego odmładzania

Zabieg z technologią Ulthera to zupełnie nowa jakość nieinwazyjnego odmładzania / fot. materiały prasowe

Czas leci nieubłaganie i niestety odciska swoje piętno również na naszych twarzach. Zmarszczki, opadające powieki i kąciki ust, policzki, które straciły jędrność i nieubłagana siła grawitacji działająca niekorzystnie na owal twarzy… te i inne oznaki starzenia na szczęście nie są nieodwracalne!

 

Zabieg z technologią Ulthera to zupełnie nowa jakość nieinwazyjnego odmładzania, czyli liftingu twarzy za pomocą ultradźwięków. Ulthera — niezwykle precyzyjne i bezpieczne w użyciu urządzenie, jako jedyne na świecie posiada certyfikację FDA (Food and Drugs Administration) na wykonywanie tego typu zabiegów, a także posiada wbudowany ekran USG, co pozwala wnikliwie zbadać skórę przed zabiegiem i w jego trakcie. Sprawdź jak odjąć sobie lat i uzyskać spektakularny efekt face liftingu bez użycia skalpela!

 

Proces starzenia się skóry

Starzenie się jest naturalnym procesem, który jest związany ze spadkiem metabolicznej aktywności komórek, coraz mniejszymi, z biegiem czasu, zdolnościami naszej skóry do regeneracji, a także czynnikami zewnętrznymi, takimi jak ekspozycja na słońce, jakość stosowanej diety, a także ilości snu i korzystanie z używek.

 

Ten naturalny genetycznie i biologicznie zaprogramowany proces u człowieka zaczyna się już w wieku 25-30 lat, kiedy to skóra przestaje samodzielnie produkować włókna kolagenowe, co widocznie wpływa na jakość i wygląd skóry. Pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i zaczyna się powolne stopniowe „opadanie” twarzy.

 

Upływ czasu jest nieunikniony i dla wielu osób trudny do zaakceptowania – na szczęście istnieje wiele sposobów na spowalniane procesu starzenia, a także na kosmetyczne ujędrnienie i zagęszczenie skóry oraz widoczny efekt uniesienia. Lifting (ang. lift znaczy – unosić, ponosić) do tej pory znany był nam jako mocno ingerująca i wymagająca operacja plastyczna. Na szczęście, dzięki najnowocześniejszym technologiom, spektakularne efekty odmłodzenia można uzyskać także nieinwazyjnie – bez użycia skalpela!

 

Na czym polega operacyjny lifting twarzy?

Operacyjny lifting twarzy to klasycznie rozumiana operacja plastyczna. Podczas takiej operacji — przeprowadzanej pod narkozą lub w znieczuleniu miejscowym – chirurg dosłownie nacina skórę, której nadmiaru chcemy się pozbyć, wycina niepotrzebne jej fragmenty, a następnie napina i mocuje szwami i klamrami na „nowym miejscu”. Efektem jest widoczne napięcie skóry, zniwelowanie zmarszczek, a także, dzięki często wykonywanej przy tej okazji liposukcji, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej odkładającej się na podbródku lub powiekach.

 

Operacja wymaga solidnego przygotowania, gdyż jak każdy inwazyjny zabieg, musi być poprzedzona kompletem wymaganych badań. Rekonwalescencja trwa co najmniej 2 tygodnie, jeśli chodzi o zagojenie ran i zniwelowanie opuchlizny, a następnie około pół roku należy unikać słońca, wysokich temperatur i przeciążeń fizycznych. Efekt operacyjnego liftingu widoczny jest przez około 10 lat. Ale czy warto?

 

Lifting twarzy bez skalpela — czy to możliwe?

Na szczęście technologia idzie naprzód i najnowocześniejsze urządzenia potrafią zdziałać cuda! Ulthera nie ma sobie równych wśród dotychczas znanych metod radzenia sobie z usuwaniem oznak upływającego czasu. Jest to urządzenie umożliwiające osiągnięcie efektu porównywalnego jedynie z operacją plastyczną – spektakularny lifting twarzy – całkowicie nieinwazyjnie! Bez narkozy, skalpela, ran, szwów i długiego czasu rekonwalescencji.

 

Zastosowanie technologii ultrasonografu

System Ulthera wysyła ultradźwięki pobudzające wytwarzanie ogromnej ilości włókien kolagenowych dokładnie tam, gdzie tego potrzeba. Niezwykłą precyzję umożliwia wbudowany w urządzenie ekran USG umożliwiający kontrolę jakości warstw skóry nawet na głębokość 8 mm. Dzięki temu fibroblasty pobudzane są dokładnie w tych warstwach skóry, które tego wymagają.

 

Wskazania do zabiegu

Wskazaniami do zabiegu są widoczne, przeszkadzające pacjentowi w życiu codziennym i odbierające komfort oznaki starzenia na twarzy. Wykonuje się go u osób nie młodszych niż 30-40 rok życia.

 

Przebieg zabiegu oraz rezultaty

Zabieg odmładzający z użyciem ultradźwięków Ulthera trwa od około 20 minut to dwóch godzin, a jego efekty pojawiają się stopniowo przez około 3 miesiące i utrzymują do kilku lat. Dzięki tej technologi widocznie można ujędrnić i odmłodzić twarz i całkowicie nieinwazyjnie wykonać lifting powiek, szyi, oczu, policzków, a nawet brzucha. Zabieg ten stosowany jest również w celu wyszczuplenia twarzy.
Skóra z zewnątrz jest nienaruszona, wszystkie procesy zachodzą w jej głębszych warstwach. Rekonwalescencja po zabiegu jest właściwie niepotrzebna, ewentualny rumień utrzymuje się 30-40 minut, a po zabiegu pacjent może bezpiecznie udać się do domu.

 

Lifting twarzy bez skalpela — rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie medycyny estetycznej

Podsumowując, można stwierdzić, że zabieg Ulthera Lifting nie ma sobie równych. Jego efekty da się porównać tylko z efektami, jakie daje chirurgiczna ingerencja lekarza – skóra jest naprawdę widocznie napięta, ujędrniona, zmarszczki zlikwidowane, tkanka tłuszczowa odkładająca się na twarzy zniwelowana. Cera promienieje i jaśnieje młodzieńczą witalnością. A to wszystko bez narkozy, bez skalpela, bez operacji, bez powikłań. Bezpiecznie, szybko i spektakularnie.

 

Przeciętne koszty medycyny estetycznej możesz sprawdzić na: https://www.mediraty.pl/estetyka/przecietne-koszty-procedur/

 

Jednak jak każde nowoczesne i naprawdę skuteczne rozwiązanie technologiczne, zabieg face liftingu bez skalpela za pomocą ultradźwięków Ulthera jest dość kosztowny. Na szczęście istnieje możliwość skorzystania z pomocy w finansowaniu usług medycznych w postaci łatwo dostępnego kredytu na leczenie – także dotyczącego zabiegów medycyny estetycznej. I to w całej Polsce!

 

Takie leczenie na raty możliwe jest dzięki MediRatom – systemowi pomocy finansowania i płatności ratalnych dotyczących zabiegów medycznych. Zapraszamy na www.mediraty.pl znajdziesz tam niezbędne informacje i przekonasz się, że uzyskanie kredytu na leczenie dla siebie, swoich dzieci lub swojego pupila jest proste i naprawdę znajduje się w zasięgu ręki.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Junki 18 czerwca, 2019

  Nie wiem czy zdecydowałabym się na lifting twarzy operacyjny. Niby nie jest to niebezpieczna operacja, ale jednak jest to operacja I jak każda inna – niesie ze sobą wiele negatywnych skutków.

  Ze swojej strony polecam poczytac sobie osoczu bogatoplytkowym:
  https://klinikamagnuccy.pl/osocze-bogatoplytkowe/

  Zdecydowałam się na zabieg i jestem zadowolona. Skóra jest
  bardziej jędrna
  odżywiona
  oraz rozświetlona.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ