Tuesday, March 5, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Leżaczek dla dziecka ‒ idealny prezent pod choinkę

Leżaczek dla dziecka ‒ idealny prezent pod choinkę

Właściwie dobrany leżaczek-bujaczek zapewnia niemowlęciu wygodę, bezpieczeństwo i rozrywkę

lezaczek-dla-dziecka Miasto Kobiet portal dla kobiet

fot. materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka, a ty wciąż nie wiesz, jaki prezent dla niemowlaka wybrać? Niezależnie od tego, czy jesteś młodym rodzicem, czy też z dzieckiem łączy Cię dalsze pokrewieństwo, zawsze powinieneś wybierać podarunki, które jednocześnie przynoszą radość i ułatwiają codzienne życie. Jednym z takich pomysłów z całą pewnością jest leżaczek dla dziecka. Pozwoli on rodzicowi odłożyć na chwilę malucha i dokończyć ważne dla niego w danej chwili obowiązki, nie tracąc go jednocześnie z oczu. Jakie dokładnie ma zalety?

 

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, że łączenie opieki nad dzieckiem z prowadzeniem domu jest prawdziwym logistycznym wyzwaniem. Przyjęło się nawet żartować ze zwrotu „urlop macierzyński”. Niektóre matki podkreślają wręcz, że to rzadko spotykany oksymoron. Nie ulega wątpliwości, że macierzyństwo jest piękne. Jednocześnie jednak warto pamiętać, że każdy z nas potrzebuje chwili oddechu. Dlatego wybierając prezent pod choinkę dla niemowlaka, warto wziąć pod uwagę leżaczek dla dziecka, który ułatwi życie całej rodzinie.

Leżaczek dla dziecka ‒ zalety

Dlaczego leżaczek dla dziecka to doskonały prezent pod choinkę dla niemowlaka? Rodzice doceniają go przede wszystkim ze względu na możliwość odzyskania na chwilę wolnych rąk. Nie tracąc swojego dziecka z zasięgu wzroku i zyskując pewność, że jest bezpieczny, mogą zupełnie swobodnie dokończyć pilne w danej chwili obowiązki. Taką możliwość chętnie wykorzystują podczas gotowania obiadu czy w trakcie sprzątania. Leżaczek dla dziecka nierzadko pozwala im po prostu przez chwilę odpocząć, bez konieczności trzymania niemowlęcia na rękach.

Zwróć również uwagę, że właściwie dobrany leżaczek-bujaczek dla dziecka zapewnia mu bezpieczeństwo. Warto przyjrzeć się dokładnie, czy wybrany przez ciebie model został wyposażony w dobrej jakości i wygodne pasy, które będą chronić maluszka podczas energicznych ruchów. Chodzi bowiem o to, by rodzic mógł bez stresu dokończyć swoje obowiązki, a dziecku nie stała się żadna krzywda.

bujaczek2-miasto-kobiet

Bujaczek Tiny Love / fot. materiały prasowe

Co jeszcze sprawia, że rodzice kochają leżaczek dla dzieci? Jest bardzo mobilny. Dzięki temu istnieje możliwość spakowania go do bagażnika samochodu i rozłożenia niemal wszędzie ‒ zarówno w dalekiej podróży, jak i podczas wizyty u dziadków. Jakakolwiek znana dziecku rzecz w nowym miejscu ma dla niemowlęcia ogromne znaczenie. Dzięki niej odczuwa znacznie mniejszy stres związany ze zmianą środowiska.

Leżaczek dla dziecka najczęściej umożliwia przyjemne dla niemowlęcia bujanie. To funkcjonalność, którą znajdziesz w większości obecnie dostępnych w sklepach modeli. Bieguny pozwalają na delikatne kołysanie całym leżaczkiem, dzięki czemu nierzadko zdarza się, że dziecko zapada w potrzebną regeneracyjną drzemkę. Niektóre modele, jak np. leżaczek Tiny Love, umożliwia zupełnie wyrównanie podłoża ‒ nie musisz więc przenosić maleństwa, ryzykując jego wybudzenie.

lezaczek1-miasto-kobiet

Leżaczek Tiny Love / fot. materiały prasowe

Kiedy jeszcze przydaje się leżaczek-bujaczek dla dziecka? Okazuje się, że to nie tylko praktyczne i wygodne siedzisko. Z biegiem czasu może przeobrazić się w funkcjonalne krzesełko do karmienia. Gdy niemowlę potrafi już samodzielnie siedzieć i przyjmuje pierwsze stałe pokarmy, możesz zamienić leżaczek Tiny Love na wygodny fotelik. Oznacza to dodatkową oszczędność ‒ zarówno pieniędzy, jak i miejsca w twoim domu.

Leżaczek-bujaczek w prezencie pod choinkę

Nie ulega wątpliwości, że leżaczek dla dziecka będzie doskonałym wsparciem dla młodych rodziców. Pierwsze święta maluszka to jeszcze niekoniecznie czas, gdy należy obdarowywać samo niemowlę zabawkami. Lepiej postawić na sprzęt, który będzie funkcjonalny i posłuży nawet kilka następnych miesięcy. Jeśli więc wciąż się wahasz, zdecydowanie postaw na sprawdzone rozwiązania i podaruj bliskiej rodzinie dobrej jakości leżaczek Tiny Love.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anita 31 grudnia, 2020

    Taki leżaczek to rzeczywiście bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka. Sama jak miałam malutką córeczkę to doceniałam bardzo to urządzenie,można bardzo dobry jakościowo i bezpieczny zamówić. Dziecku w nim dobrze a rodzic ma pewność, że nie dzieje się żadna krzywda maluszkowi.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ