Dźwięki lata
Na Letniej scenie Radia Kraków zaprezentują się młodzi twórcy klimatów jazzowych, klasycznych i rozrywkowych, m.in. Gaba Kulka, Karl Culley i Frittata

Amadrums Trio
Co: Letnia scena Radia Kraków
Gdzie: Scena plenerowa na dziedzińcu Radia Kraków, al. Słowackiego 22.
Kiedy: W każdą niedzielę lipca i sierpnia, g. 18.
www.radiokrakow.pl
Świeży powiew muzycznych trendów w każdą niedzielę wakacji – gwarantowany. Przynajmniej w Krakowie, gdzie na Letniej scenie Radia Kraków zaprezentują się młodzi twórcy klimatów jazzowych, klasycznych i rozrywkowych z polski i zza granicy. Po wielkich nazwiskach edycji ubiegłorocznych, swoją muzykę zaprezentują Gaba Kulka, Karl Culley i Frittata.
Letnia scena Radia Kraków 2012 – repertuar:
8 lipca – Amadrums Trio
15 lipca– Arstidir (Rozstaje 2012)
22 lipca – Arcus Poloniae Maria Pomianowska (Rozstaje 2012)
29 lipca – Megafon 2012: Karl Culley, SoundQ
5 sierpnia – Sokół Orkestar
12 sierpnia – Joanna Słowińska i Jarosław Bester
19 sierpnia – Baaba ft. Gaba Kulka & M.Bunio.S
26 sierpnia – Frittata
Gaba Kulka i Czesław Mozil:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=xlte9lodB-E ]
Czy wiesz, że… nowym dyrektorem artystycznym Letniej sceny Radia Kraków została krakowska artystka, kompozytorka i piosenkarka Paulina Bisztyga, współorganizator Kobiecego Festiwalu Twórczości Transsmisja?