Monday, May 20, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / LELO: obiekty kobiecego pożądania

LELO: obiekty kobiecego pożądania

Jak robią TO Szwedzi?

Seks po szwedzku / fot. materiały prasowe

Luksus – to słowo, które najlepiej opisuje to, czego my, kobiety, poszukujemy w życiu. Pragniemy luksusu każdego dnia, chcemy, by przepełniał on wszystkie dziedziny naszego życia. Uwielbiamy luksus, bo kochamy piękno. Chcemy je podziwiać i posiadać. Cenimy wysokiej klasy odzież i biżuterię, a nowoczesna elektronika poprawia komfort naszej codziennej pracy. Pielęgnujemy luksus naszego życia, ale czy dbamy o niego wystarczająco w naszych sypialniach?

Seks po szwedzku / fot. materiały prasowe

Seks po szwedzku / fot. materiały prasowe

Gdy mówimy o luksusie, mamy na myśli nie tylko to, co widzimy na pierwszy rzut oka. To także najnowocześniejsza technologia i wszelkiego rodzaju rozwiązania, które służą zwiększeniu komfortu i jakości naszego codziennego życia. Szwedzka marka LELO jest ekspertem od wdrażania luksusu w najbardziej intymnej sferze naszego życia, jaką jest seks.

Każda z nas uwielbia zmysłowe pieszczoty i przepełniające całe ciało uczucie błogości, które towarzyszy namiętnie spędzonej nocy. Projektanci LELO intensywnie pracują w dzień i w nocy, abyś mogła wprowadzić do sypialni przedmioty, dzięki którym zadbasz o swoją codzienną przyjemność i które pozwolą ci cieszyć się seksem jak nigdy dotąd. Wyroby LELO są tak wysokiej jakości, że jej twórcy mówią o nich wprost: to prawdziwe dzieła sztuki.

Wystarczy zresztą rzucić okiem na każdy z osobna, by dostrzec niezwykłe wzornictwo, nasuwające na myśl skojarzenia raczej ze sztuką współczesną, niż z zabawkami dla dorosłych. Niepowtarzalny design to cecha charakterystyczna każdego produktu LELO. Nie znajdziemy tu kształtów na siłę imitujących męską anatomię, lecz przepiękne przedmioty, które uwodzą swoją subtelną estetyką, ale nie tylko. Produkty LELO nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim – służą.

Projektanci LELO to prawdziwi artyści w dziedzinie erotyki. W swoich pracach wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu produkty LELO umożliwiają przeżycie doznań, których nie oferują inne akcesoria dostępne na rynku.

Zabawka erotyczna musi nie tylko odpowiednio działać, ale także atrakcyjnie wyglądać. Kto chciałby używać czegoś, co mu się nie podoba? Na zdjęciu: Ora 2, masażer, który udaje seks oralny.

Zabawka erotyczna musi nie tylko odpowiednio działać, ale także atrakcyjnie wyglądać. Kto chciałby używać czegoś, co mu się nie podoba? Na zdjęciu: Ora 2, masażer, który udaje seks oralny.

ORA 2 to masażer, którym możemy masować całe ciało. Doskonale sprawdzi się także podczas masażu intymnego, a dzięki małemu „języczkowi” skrytemu pod silikonową powłoką, przyłożony do łechtaczki będzie symulował wrażenia, jakie możemy odczuć podczas zmysłowych pieszczot oralnych. To jeden z niewielu gadżetów dostępnych na rynku, które umożliwiają przeżycie tego typu doznań. Jest także w pełni wodoodporny i może być używany podczas codziennej kąpieli czy prysznica, czyniąc z nich niepowtarzalne i niezwykle przyjemne doświadczenia.

Zabawki erotyczne nie są już tym, co kiedyś. Dziś liczy się bezpieczeństwo użytkowania, atrakcyjny design i innowacyjna technologia. Na zdjęciu: Ina Wave, wibrator z funkcją falową.

Zabawki erotyczne nie są już tym, co kiedyś. Dziś liczy się bezpieczeństwo użytkowania, atrakcyjny design i innowacyjna technologia. Na zdjęciu: Ina Wave, wibrator z funkcją falową.

Ina Wave z kolei to wibrator, który doskonale zna kobiece ciało i jego potrzeby. Jego kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby precyzyjnie stymulować jeden z najwrażliwszych kobiecych miejsc erogennych, czyli punkt „G”. Jeśli myślałyście, że on tak naprawdę nie istnieje – byłyście w błędzie. Punkt „G” jest jak najbardziej prawdziwy, a Ina Wave pomoże ci go znaleźć. Jego niezwykle gładka powierzchnia jest bardzo przyjemna w dotyku, bo Ina Wave została wykonana z silikonu platynowego. Jest to najlepszy materiał, z jakiego może być wykonana zabawka erotyczna. Nie posiada porów, nie absorbuje kurzu, nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień, jest za to aksamitnie gładki w dotyku i niemal równie subtelny jak prawdziwe ciało. Ina Wave posiada także specjalną funkcję falową, która umożliwia mocniejsze dociśnięcie końcówki wibratora do magicznego punktu, a dodatkowa wypustka do stymulacji łechtaczki umożliwia osiągnięcie pełni rozkoszy.

Dbałość o komfort życia w sypialni oznacza także dbałość o zdrowie. Na zdjęciu: Luna Beads, kulki do ćwiczeń mięśni dna miednicy.

Dbałość o komfort życia w sypialni oznacza także dbałość o zdrowie. Na zdjęciu: Luna Beads, kulki do ćwiczeń mięśni dna miednicy.

LELO to nie tylko zabawki dla dorosłych, ale cała gama produktów przeznaczonych do pielęgnacji swojego życia intymnego. W ofercie tej szwedzkiej marki znajdziemy świece topniejące do aromatycznych olejków, które umilą chwile podczas zmysłowego masażu. Kajdanki i piórka to akcesoria, które zbudują wyjątkową atmosferę i rozbudzą zmysły podczas romantycznej gry wstępnej, a dzięki Luna Beads, kompletowi progresywnych kulek gejszy, będziemy mogły ćwiczyć mięśnie dna miednicy, ważne w szczególności dla kobiet dojrzałych.

Mięśnie dna miednicy, potocznie nazywane mięśniami Kegla, mają duży wpływ na intensywność doznań podczas seksu i świadomość własnego ciała. Ich siła i elastyczność w wieku dojrzałym może uchronić przed wystąpieniem przykrych dolegliwości, takich jak nietrzymanie moczu. Luna Beads to prawdziwe progresywne kulki gejszy, czyli zestaw umożliwiający trening mięśni zarówno bardzo słabych, jak i będących w dobrej kondycji. W komplecie znajdują się cztery kuleczki różnej wagi oraz silikonowa otoczka, w której możemy umieścić dwie kulki. Wewnątrz każdej z kulek znajduje się druga – mniejsza i cięższa. Po zaaplikowaniu kulek do pochwy będzie się ona poruszać wraz z każdym naszym ruchem, stymulując mięśnie Kegla do intensywnej pracy. Wystarczy 20 minut każdego dnia, a bardzo szybko odkryjemy, że mamy większą władzę nad ciałem i możemy mocniej ścisnąć mięśnie. Kulki możemy nosić podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych, tańcząc salsę lub ćwicząc jogę. Luna Beads dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – niebieskim, różanym oraz czarnym.

LELO proponuje nowe spojrzenie na seks. To oferta dla osób, którzy poszukują rozwiązań problemów w sypialni, ale także dla tych, którzy po prostu lubią seks i chcą z niego czerpać jak najwięcej. Kupując produkty LELO w salonie Secret Place, zarówno stacjonarnie jak i internetowo, otrzymują państwo na nie dwa lata gwarancji.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ