Wednesday, February 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Lekka spacerówka Bumprider Connect

Lekka spacerówka Bumprider Connect

Na podróże małe i duże

spacerówka

Taka lekka spacerówka ma wiele opcji / fot. materiały Partnera

Nowoczesne rodziny żyją aktywnie i chętnie podróżują. Współcześni producenci artykułów dziecięcych wychodzą im więc naprzeciw, proponując produkty dokładnie wpisujące się w ich potrzeby. Aby rodzinne wycieczki ‒ zarówno bliskie, jak i zagraniczne ‒ były naprawdę wygodne, powstał wózek Bumprider Connect. To idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy chcą zarażać swoje dzieci pasją do eksplorowania świata. Sprawdź, czym wyróżnia się prezentowana spacerówka

 

Nowoczesna spacerówka Bumprider Connect wpisuje się w zdecydowaną większość potrzeb współczesnych rodzin. To produkt, który podnosi komfort zarówno codziennych spacerów po parku czy zakupów w sklepach, jak i dalekich podróży samolotem. Rodzice doceniają go również ze względu na to, że można wykorzystywać go przez co najmniej kilka lat życia dziecka. Przedstawiamy jego najważniejsze zalety.

Spacerówka Bumprider Connect ‒ najważniejsze informacje

Współczesne rodziny potrzebują spacerówki, która będzie wygodna nie tylko w czasie codziennych spacerów czy zakupów. Żyją aktywnie, więc powinna zapewniać im komfort również w czasie podróży ‒ zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Właśnie dlatego powstał wózek 2w1 Bumprider Connect, który umożliwia swobodne poruszanie się po zróżnicowanym terenie. Co warto o nim wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup?

 

Wózek Bumprider Connect to lekka spacerówka, którą uwielbiają nowocześni rodzice. Jest wygodna w obsłudze i wyraźnie wyróżnia się niezwykle łatwym prowadzeniem za pomocą jedynie jednej ręki. Producent wyposażył ją w zwrotne koła, które znacząco ułatwiają sprawne manewry w zatłoczonych sklepowych alejkach czy na miejskich chodnikach. Rodzice doceniają również obecność pojemnego kosza na zakupy. Nie bez znaczenia pozostaje także materiał, z którego wykonany jest wózek ‒ okazuje się, że można prać go w pralce. Spacerówka posiada też praktyczną blokadę po złożeniu, dzięki której nie rozkłada się w luku samolotowym czy bagażniku samochodowym. Nie sposób zaprzeczyć, że wszystko to zapewnia maksimum wygody, które doceniamy pośród dziesiątek codziennych obowiązków oraz w czasie podróży!

Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze

spacerówka

Spacerówka Bumprider Connect / fot. materiały Partnera

Producent stawia jednak nie tylko na komfort. Najważniejsze niezmiennie pozostaje bezpieczeństwo podróżującego dziecka. Dlatego spacerówka Bumprider Connect posiada 5-punktowe pasy ‒ dokładnie takie, jakie pojawiają się w fotelikach samochodowych. To skuteczne zabezpieczenie przed wypadnięciem oraz zapewnienie stabilnej pozycji w czasie jazdy. Istotna jest także naprawdę duża budka, która osłania buzię. Rodzice nie muszą więc martwić się, że wrażliwa skóra dziecka jest narażona na negatywne działanie promieni słonecznych. Doceniamy również możliwość rozłożenia oparcia na płasko ‒ na tym etapie zupełnie normalne jest, że maluszek nierzadko zapada w drzemkę.

Spacerówka Bumprider to także praktyczny produkt dla rodzin z dwójką dzieci. Rodzeństwo może podróżować razem, bo producent udostępnił możliwość łączenia modeli. Okazuje się, że to bardzo praktyczny wózek dla bliźniaków ‒ takie rozwiązanie stanowi realne udogodnienie w czasie podróży.

Lekka spacerówka do samolotu ‒ podróżuj bez ograniczeń

Podróżując z rodziną, musisz szukać rozwiązań, które oferują wygodę ‒ są lekkie, nieduże i łatwo się składają. Nowoczesny Bumprider Connect zdecydowanie sprawdzi się w tej roli. Spacerówka do samolotu powinna bowiem dawać możliwość montażu fotelika samochodowego na stelażu, a po złożeniu osiągać wymiary dopuszczane jako bagaż podręczny. Bardzo ważne jest, by łatwo się prowadziła po większości terenów oraz miała dużą budkę chroniącą przed słońcem. Na wakacjach doceniamy również praktyczne kosze pod siedziskiem, do których można włożyć wszystko, co niezbędne. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość rozkładania oparcia – gdy dziecko zaśnie, wy możecie kontynuować zwiedzanie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ