Saturday, May 25, 2024
Home / Kultura  / Błoto i lód: bieg dla ciała i umysłu

Błoto i lód: bieg dla ciała i umysłu

Będzie bolało. Będziesz podrapana i posiniaczona, ale za to z wielkim uśmiechem na twarzy. Dowiedz się dlaczego

Legion Run wyzwala emocje / fot. materiały prasowe

25 czerwca 2016r. w Dobczycach koło Krakowa będzie się działo. Legion Run to więcej niż tylko bieg, jest to doświadczenie na całe życie. Brudna przygoda ma zapewnić na tyle dużą dawkę adrenaliny, aby wystarczyła na dni, tygodnie, a nawet lata. Każda część trasy wymaga od uczestników pracy zespołowej. To test dla ciała i umysłu. Bieganie, skakanie, pełzanie, zwisanie i pomaganie innym

Test dla ciała i umysłu / fot. materiały prasowe

Test dla ciała i umysłu / fot. materiały prasowe

Legion Run wyzwala emocje / fot. materiały prasowe

Legion Run wyzwala emocje / fot. materiały prasowe

Kraków jest trzecim przystankiem podczas Legion Run tournée na rok 2016. Na wiosnę Legion Run wraca do Polski, stawiając poprzeczkę jeszcze wyżej. Organizatorzy obiecują intensywniejszą trasę: mniej biegania i ponad 20 przeszkód z błota, lodu i drutu kolczastego.

Start w Legion Run to także okazja, aby pomóc spełnić marzenia innych. Danuta Bujok, z którą wywiad ukaże się w najnowszym wydaniu magazynu „Miasto Kobiet” (przeczytaj wywiad), przygotowuje się do Paraolimpiady. Aby było to możliwe, potrzebuje specjalistycznej protezy do sprintu. Legion Run przekaże 45 zł ze sprzedaży biletów na „brudny bieg” na zakup protezy dla Danki. Bilety możecie kupić na jej stronie: www.danutabujok.pl .

Przeczytajcie wywiad z tą niezwykłą dziewczyną i obejrzyjcie film:

Źródło: YouTube/Legion Run

Więcej informacji i zapisach na Legion Run: http://legionrun.com/

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ