Sunday, June 23, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Ubierz się „lawendowo”, czyli kobiecy zapach mody w Krakowie

Ubierz się „lawendowo”, czyli kobiecy zapach mody w Krakowie

Każda kobieta, którą w pracy obowiązuje określony dress code wie, jak ważny jest wizerunek biznesowy. To jak wyglądamy jest obecnie podstawą sukcesu pierwszego wrażenia. Zwykle mamy jedynie kilkadziesiąt sekund, aby zrobić wrażenie, wzbudzić zaufanie czy

Każda kobieta, którą w pracy obowiązuje określony dress code wie, jak ważny jest wizerunek biznesowy. To jak wyglądamy jest obecnie podstawą sukcesu pierwszego wrażenia. Zwykle mamy jedynie kilkadziesiąt sekund, aby zrobić wrażenie, wzbudzić zaufanie czy zbudować wiarygodność. Oprócz naszych rzeczywistych umiejętności i atutów liczy się strój. Jak więc powinien wyglądać nasz ubiór aby ten efekt osiągnąć?

Lavend - kobiecy zapach mody

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

Na to pytanie od niedawna odpowiada miejsce na ulicy Zwierzynieckiej 21 w Krakowie, które kreuje wizerunek kobiety sukcesu. Pracując od wielu lat w branży, która wymaga ode mnie nienagannego stroju, stałego kontaktu z klientem, prowadzenia rozmów biznesowych ciągle borykałam się z brakiem konkretnego miejsca w którym skompletuję strój, który byłby jednocześnie elegancki i który nie wykraczałby poza normy dobrego smaku i stylu. Zwłaszcza w dobie galerii handlowych, gdzie klient traktowany jest trochę „taśmowo”. Po rozmowach z koleżankami z pracy oraz z moimi klientami wiedziałam, że nie tylko ja mam ten problem. Dlatego postanowiłam stworzyć własne tego typu miejsce. Miejsce, gdzie postawię na indywidualne podejście do każdej z klientek, zrozumiem jej potrzeby i wyjątkowość. Gdzie dobrana odzież będzie przemyślana i w dobrym guście. Wraz ze wspólniczką dołożyłyśmy wszelkich starań, aby przyjemny dla zmysłów lawendowy klimat sklepu zachęcał do zakupów.

Na tego typu ofertę jest duże zapotrzebowanie wśród kobiet aktywnych zawodowo, towarzysko, społecznie i kulturowo. Sklep powstał właśnie specjalnie dla tych nowoczesnych kobiet, świadomych swojej wartości i stanowi odpowiedź na ich potrzeby wygodnego, a zarazem modnego sposobu ubierania się. Najlepszą reklamą dla „Lavend” są zadowolone klientki zarówno z jakości fasonów, jak również z profesjonalnej, miłej, otwartej i służącej radą obsługi.

[Not a valid template]

Bogaty asortyment to przede wszystkim eleganckie i kobiece sukienki oraz klasyka stroju biznes którym są żakiety, spodnie i spódnice. Bluzki i klasyczne koszule również bardzo mocno zaznaczają swoją obecność w sklepie. Aktualnie z porą roku w „Lavend” można dobrać ciepły płaszcz i nieodzowne dodatki, czyli szale i rękawiczki.

Sklep „Lavend” promuje polskich producentów. Cechuje ją wysoka jakość materiałów, dokładność wykonania oraz eleganckie wykończenia. Każda rzecz wpisuje się w aktualne modowe trendy. Klasyczna elegancja, kobiecość, nowoczesne i modne wzornictwo, ponadczasowość, podkreślanie kobiecego piękna, wygodna i swobodna stylizacja – to zasady, które przyświecają twórcom „Lavend”.

Wiele można przeczytać na temat odpowiedniego stroju biznesowego. Równie dużo powiedziano o stylizacji luźniejszej, czyli stylu business casual. Jednak w praktyce nadal jest to trudny temat i stanowi konkretny problem dla wielu kobiet. „Lavend” inspiruje i podpowiada jaki powinien wyglądać business look. Dla kobiety sukcesu niezwykle ważny jest odpowiedni strój i akcesoria, które ułatwiają codzienną pracę. Dbanie o wizerunek biznesowy, detale, subtelne wyróżnienie się może być naszą bronią w pracy. Stare powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą” wciąż potwierdza się i jest aktualne w naszym codziennym życiu.

Ubiór należy dobierać uwzględniając wiele czynników, takich jak wygląd, zajmowana pozycja i okoliczności. W codziennym rozwiązywaniu dylematu „w co się ubrać”, powinnyśmy kierować się określonymi zasadami. Po pierwsze elementy stroju powinny ze sobą współgrać. Należy zwrócić uwagę, aby były w tym samym stylu, jednocześnie zachowując prostotę i minimalizm. Nie przesadzajmy z nadmiarem kolorów. Strój powinien być w odpowiedniej stonowanej kolorystyce. Ważne, aby został umiejętnie dobrany w zgodzie z naszą sylwetką. Niezaprzeczalnie elegancja i schludność to nasza najlepsza wizytówka.

Podsumowując, sklep „Lavend” powstał z inspiracją dla kobiet, którym zależy aby ich strój nie przypominał męskiego garnituru wyposażonego w wielkie poduszki na ramionach. Dla kobiet, które w sposób elegancki i nowoczesny chcą podkreślić swoją kobiecość w myśl zasad dress code’u. Zapraszamy do sklepu „Lavend”, gdzie znajdziecie Państwo wiele inspiracji i gotowych rozwiązań na modowe dylematy.

Zapraszamy do „Lavend”, Zwierzyniecka 21, Kraków oraz na naszą stronę internetową www.lavend.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ