Monday, June 24, 2024
Home / Inne  / LAVEA® mydła prosto z serca

LAVEA® mydła prosto z serca

LAVEA® naturalne mydła robione ręcznie- energia Wody, Słońca i Ziemi by w pełni zadbać o piękno ciała.

Manufaktura LAVEA® to producent nowej generacji mydeł wytwarzanych ręcznie w sposób artystyczny, tworzonych z myślą o potrzebach i ciała, i ducha. Wytwarzane są w oparciu o stare, oryginalne receptury, bazując na składnikach najwyższej jakości.

Manufaktura LAVEA®

Zdjęcie 1 z 10

Szampon twardy przeciwłupieżowy / fot. materiał prasowy

 

Naturalne mydła robione ręcznie 

Mydła wytwarzane są według starych, oryginalnych receptur z naturalnych olejów roślinnych bez chemicznych stabilizatorów. Wzbogaca je o wonne olejki eteryczne i nie używa żadnej z technologii produkcji, która stosowana jest powszechnie w chemicznych zakładach.

Mydło glicerynowe jest wyrabiane ręcznie z najwyższej jakości składników, które zawiera energię Wody, Słońca i Ziemi.

Oryginalność i niepowtarzalność

Mydła są wytwarzane ręcznie, przeszły przez ręce wprawnych i doświadczonych twórców – przez co są oryginalne i niepowtarzalne, a wyrób jest prowadzony w małych partiach według starych i oryginalnych receptur.Zawierają roślinną glicerynę dzięki której nie wysuszają skóry, a konserwanty zastępuje ekstrakt z pestek grejpfruta.

Mydła wykonane są na bazie surowców hypoalergicznych, a niektóre opatentowane i zalecane w kąpielach SPA (Sanus Per Aqua) oraz SPAeS (Sanus Per Aqua et Sapo)do skóry skłonnej do alergii, dla dzieci i niemowląt.

[Not a valid template]

Niepospolitość, design i elegancja

Mydła Lavea® to także mydła do twarzy, nie posiadające chemicznych dodatków i środków pianotwórczych, stabilizatorów i ostrych detergentów – jak żele do mycia. Ich niepowtarzalne kolory, niezwykłe zapachy oraz nowoczeny design dodają elegancji każdej kąpieli. Posiadają walory dekoracyjne, a dzięki odpowiednio dobranym olejkom i substacjom bioaktywnym mają udowodnione efekty terapeutyczne (trądzik, egzema, łuszczyca, alergia etc.)

Dostępne jedynie w wybranych sklepach, a sprzedawane są na wagę, krojone z bloków, pakowane indywidualnie z oryginalną wizytówką i szczegółowym opisem ich przeznaczenia, mogą więc być pięknym, prestiżowym upominkiem.

Mydła Lavea® robione ręcznie posiadają certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Najlepsze w Polsce® i uznane zostały za najlepszy produkt na rynku polskim.

LAVEA® to znana od trzynastu lat marka mydeł i kosmetyków naturalnych najwyższej jakości. To także firma z największą ilością nagród, certyfikatów i wyróżnień otrzymanych w największych konkursach projakościowych w Polsce.

Zapraszamy do świata pełnego woni, barw, przyjemnych i leczniczych esencji, roślinnych olejów oraz witamin.

LAVEA Poland Mydlarnia Artystyczna 

Zapraszamy na nasze strony internetowe www.lavea.pl  oraz www.naturalnemydla.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ