Thursday, February 22, 2024
Home / Kultura  / Lato w Teatrze Variete

Lato w Teatrze Variete

To będzie prawdziwie muzyczne lato! Zobacz, co w repertuarze

Olga Szomańska w Rewii teatru Variete / fot. Łukasz Popielarczyk

Lato w Krakowskim Teatrze Variete zapowiada się atrakcyjnie. Oferta nadchodzących spektakli skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, z uwzględnieniem zarówno mieszkańców Krakowa, jak i zagranicznych turystów odwiedzających miasto. Letnia repertuarowa odsłona Teatru to: „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza, króla polskiej sceny musicalowej, „REWIA VARIETE” w reżyserii Konrada Bikowskiego i Krzysztofa Tyszko

Olga Szomańska w Rewii teatru Variete / fot. Łukasz Popielarczyk

Olga Szomańska w Rewii teatru Variete / fot. Łukasz Popielarczyk

„Rewia Variete” to przede wszystkim taniec w zjawiskowych kostiumach rewiowych, doskonały śpiew i brawurowe akrobacje. Olga Szomańska jako Diwa wieczoru wraz z artystami Rising Stars Revue przeniosą swoją widownię w klimat variete i wodewilu. Elementy burleski i taniec rewiowy, a także liczne akrobacje dadzą niesamowity efekt. Bo czy można wyobrazić sobie coś bardziej spektakularnego, niż doskonałe wykonania utworów Madonny, Cher, Jenifer Lopez czy tych, dzięki którym Christina Aguilera podbiła serca widzów na całym świecie w filmie zatytułowanym Burlesque? Jeśli dodamy do tego piękne i niesłychanie zdolne tancerki w skąpych kostiumach, które w wymowny i pełen wdzięku sposób podkreślą nocny charakter Rewii widzimy, iż prawdziwa Rewia powróci do nas w wielkim stylu.
Spektakl odbędzie się w piątek 30 czerwca o godz. 20:00, sobotę 1 lipca o godz. 20:00 oraz w niedzielę 2 lipca o godz. 20:00.

Barbara Kurdej-Szatan jako Legalna Blondynka / fot. materiały prasowe

Barbara Kurdej-Szatan jako Legalna Blondynka / fot. materiały prasowe

„Legalna Blondynka” to gwarantujący udany i wesoły wieczór musical na podstawie filmu „Legalna Blondynka” oraz powieści Amandy Brown o tym samym tytule. Jest to okazja do zobaczenia go na deskach polskiego teatru muzycznego. Obsada składa się z 34 wybitnych osobowości – są to m.in. w roli głównej Barbara Kurdej-Szatan, Mariola Napieralska, Olga Szomańska, Barbara Gąsienica-Giewont, Magdalena Szczepanek, Beata Śliwińska, Katarzyna Ptasińska, Małgorzata Chruściel, Natalia Piotrowska, Gabriela Oberbek, Ksenia Matsuk, Rafał Szatan, Maciej Pawlak, Karol Jasiński, Łukasz Szczepanik, Daniel Chodyna, Jakub Sokołowski, Tadeusz Seibert, Piotr Urbaniak, Tadeusz Zięba i inni.
Spektakl z angielskimi napisami będzie można zobaczyć w sobotę 8 lipca o godz. 18:00 oraz w niedzielę 9 lipca o godz. 17:30.

Więcej informacji na stronie oraz na portalu Facebook.
Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są na stronie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ