Tuesday, June 25, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Lato na lnie haftowane

Lato na lnie haftowane

Lato rozpoczęło się Nocą Świętojańską, słowiańskim świętem miłości. Poznaj kolekcję torebek Farbotka, która idealnie wpisuje się w ten klimat.

Lato rozpoczęło się Nocą Świętojańską, słowiańskim świętem miłości. Zarówno moda jak i przyroda obfitują teraz w nasycone, jaskrawe barwy. Część z nas wypoczywa teraz na słonecznej plaży, inne trudzą się wędrówką po górach. Są wśród nas także i takie, dla których lato minie pod znakiem intensywnej pracy. Wszystkie te sytuacje, choć tak od siebie odległe, łączy jedna cecha – torebka ! Ona jest niezbędna niemalże wszędzie.

Jaką zatem wybrać, aby było wygodnie, elegancko i z fantazją? Szeroki wybór wakacyjnych propozycji odnajdziemy wśród torebek marki Farbotka.

Farbotka to młoda ambitna projektantka, która swoją twórczością odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet. Jednocześnie promuje folklorystyczne wzornictwo, inspirowane kulturą ludową narodów słowiańskich. W filozofii marki Farbotka zawiera się idea przekraczania granic oraz łączenia tradycji z nowoczesnością.

Farbotka

Zdjęcie 1 z 11

 

Torebki „codziennego użytku” często traktowane są po macoszemu, mają być przede wszystkim praktyczne. Czemu jednak nie połączyć wygody z pięknym designem?  Farbotka ma w tej kategorii kilka ciekawych modeli. Zostały wykończone z dbałością o szczegóły oraz troską o jakość wykonania. Nowoczesne w kroju oraz funkcjonalne, mają atut w postaci starannie wykonanego haftu z motywem ludowym, zaprojektowanym osobiście przez projektantkę. Chociaż torebki „codzienne” mogłyby pasować do wielu okazji, to jednak kobiety uwielbiają, gdy mogą wybierać z wielu możliwości.

Na dłuższe wyprawy przyda nam się pakowna torba w etnoklimacie. Taka jest właśnie torebka od Farbotki w rozmiarze XL. Ten duży format wcale jednak nie odbiera torbie kobiecości. Oprócz inspirowanych wzornictwem ludowym haftów ciekawy dodatek stanowią także różnokolorowe chwościki. Torba będzie się sprawdzać wszędzie tam, gdzie oprócz podstawowego asortymentu chcemy spakować coś ekstra, na przykład ręcznik czy koc.

A co na wieczór? Długie ciepłe wieczory kuszą do zaplanowania nocnej eskapady. Wymagają one jednak szczególnej oprawy, dlatego doskonale sprawdzi się mała dżinsowa torebeczka na cienkim pasku. Jest niewielka i subtelna, sekret jej uroku tkwi w delikatnym słowiańskim hafcie. Innym świetnym pomysłem jest kopertówka, niezwykle gustowna towarzyszka na eleganckie imprezy.

 

Modele torebek proponowane na lato wykonane są z dżinsu oraz lnu. Co sprawia że akurat te tkaniny są tak wyjątkowe? Dżins jest ponadczasowy, odkąd wkroczył w XIX wieku do świata mody, nie opuszcza naszych szaf. Natomiast wykonane z lnu stroje były obecne wśród ludów słowiańskich od najdawniejszych czasów. Nic więc dziwnego, że po ten bliski naturze materiał sięgnęła projektantka inspirująca się kulturą słowiańską krajów Europy Wschodniej. W 100% naturalny materiał, zostanie doceniony przez zwolenniczki stylu Eko. Warto zaufać klasyce.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ