Sunday, April 21, 2024
Home / Uroda  / Latająca Szkoła dla kobiet

Latająca Szkoła dla kobiet

Latająca Szkoła dla Kobiet szykuje po raz kolejny 3 miesięczny kurs dla kobiet, które marzą o tym, aby zarabiać na tym, co kochają.

Agata Dutkowska fot. Bartolomeo Koczenasz

Agata Dutkowska fot. Bartolomeo Koczenasz

Latająca Szkoła dla Kobiet szykuje po raz kolejny 3 miesięczny kurs dla kobiet, które marzą o tym, aby zarabiać na tym, co kochają.

Agata Dutkowska fot. Bartolomeo Koczenasz

Agata Dutkowska fot. Bartolomeo Koczenasz

Idea wspierania małych, kobiecych biznesów, które oparte są na szczególnej pasji, albo misji, aby uczynić naszą planetę przyjaźniejszym miejscem, leży u podstaw Szkoły. Bardzo wiele kobiet ma pomysły i potencjał, aby utrzymywać siebie i swoje rodziny dzięki własnej przedsiębiorczości, ale niestety nazbyt często brak odwagi, wsparcia, znajomości realiów rynku, a także brak odpowiedniej strategii, sprawia, że kiełkujące pomysły nie startują lub upadają krótko po debiucie. Latająca Szkoła powstała, aby zapobiegać tym problemom i ułatwiać przedsiębiorczym kobietom przejście od pomysłu do czynów lub rozkręcić istniejący biznes. Program obejmuje autorskie połączenie wiedzy z zakresu nowoczesnego, bezinwazyjnego marketingu, czyli praktycznego know-how z kreatywną mocą solidarnej, wspierającej się nawzajem grupy. Nie sposób dziś prowadzić własny biznes bez swobodnego poruszania się po wirtualnym świecie i bez umiejętności posługiwania się mediami społecznościowymi. Kobiety mają czasem nieuzasadnione obawy przed nowymi technologiami, a jednocześnie później okazuje się, że doskonale odnajdują się w internetowym świecie opartym na idei dzielenia się informacjami, wymiany, komunikacji i bycia połączonym siecią kontaktów. Latająca Szkoła to właśnie furtka do tego świata.

Latająca Szkoła sama jest małym, kobiecym biznesem, opartym na pasji oraz chęci działania dla dobra innych.  Agata Dutkowska, założycielka Szkoły jest z wykształcenia socjologiem i artystką. Nigdy nie pracowała na etacie, a wszystko czego uczy ona lub inne osoby współpracujące ze Szkoła, zostało wypróbowane w praktyce. Szkoła zapewnia kontakt z różnymi specjalistami – grafikami i graficzkami, copywriterami i copywriterkami, specjalistami i specjalistkami od PRu, fotografii, coachami, którzy oferują swoje usługi w cenach dostępnych dla małych, startujących biznesów.

Do tej pory Latająca Szkołą pomogła już wielu biznesom rozwinąć skrzydła. W trakcie kursu, Justyna Kozioł, specjalistka od PR pracująca niegdyś tylko dla wielkich korporacji, stworzyła nową markę „Pani od PR”, oferującą wysokiej jakości usługi PRowe dla małych, kreatywnych firm, które nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie agencji, która zadba o ich wizerunek. Anna Hojwa, przewodniczka po Krakowie, rozwinęła swoją działalność polegającą na niekonwencjonalnym oprowadzaniu po mieście i pisaniu bloga Vintage Kraków. Barbara Dziobek, specjalistka od relacji rodzic – dziecko, prowadząca eksperckiego bloga „Wychować Dziecko” wprowadziła nową ofertę kursów multimedialnych dla rodziców i pracuje nad jej rozbudowaniem.

Uczestniczki poprzednich edycji podkreślają nieformalną atmosferę zajęć i indywidualne podejście. Justyna Kozioł komentuje: „Organizatorzy niemal wszystkich kursów i szkoleń piszą w swoich materiałach promocyjnych o indywidualnym podejściu do uczestnika, ale dopiero w Latającej Szkole zobaczyłam, co to tak naprawdę znaczy”. Barbara Pociecha Zdebska, właścicielka e-sklepu Jaksen tak skomentowała swój udział w zajęciach: „Energia którą dostałam i zmiany w myśleniu przełożyły się na konkretne o wiele skuteczniejsze działania. Duża dawka wiedzy, energii i nadziei”. Barbara Żeromska podkreśla: „Podobała mi się spokojna , łagodna atmosfera zajęć, praca w grupie, dyscyplina w zakresie trzymania się planu i pilnowania czasu przeznaczonego dla każdej osoby. Podobały mi się inspiracje, idea wzajemnego wspierania pomysłów ale też otwartość w komunikacji, dzięki której można było też usłyszeć konstruktywne uwagi, które są bardzo rozwijające.”

Szkoła stratuje 21 września i potrwa do 15 grudnia. Zapisy ruszają 1 sierpnia. Wszystkie informacje na stronie www.latajacaszkola.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
 • link m88 14 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Here you will find 75815 additional Info on that Topic: miastokobiet.pl/latajaca-szkola-dla-kobiet/ […]

 • w88 thailand 16 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/latajaca-szkola-dla-kobiet/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ