Thursday, July 18, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Nowoczesna depilacja laserowa!

Nowoczesna depilacja laserowa!

Depilacja to, w dzisiejszych czasach, najczęściej wykonywany zabieg kosmetyczny. Salony urody oferują nam wciąż doskonalsze techniki oparte na coraz lepszych sposobach depilacji

Depilacja to, w dzisiejszych czasach, najczęściej wykonywany zabieg kosmetyczny. Salony urody oferują nam wciąż doskonalsze techniki oparte na coraz lepszych sposobach depilacji (wosk, pasta cukrowa, lasery), które gwarantują nam dobre efekty. Laserowe usuwanie owłosienia jest, zdaniem licznych ekspertów, jedną z najlepszych metod. Oczywiście tego typu zabiegi mają swoje ograniczenia, które warto poznać podczas konsultacji dermatologicznej

Vacu-med Centrum wyposażone jest w nowoczesny laser do trwałej depilacji z systemu LightSheer® Duet™. Laser ten jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji. LightSheer Duet, którym dysponuje Vacu-med Centrum to najnowsza wersja LightSheer i zarazem prawdziwy przełom w depilacji i jedyny laser wyposażony w 2 głowice!

Pierwsza z głowic, zaopatrzona w stosunkowo niewielkie okienko terapeutyczne z syntetycznego szafiru o wymiarach 9×9 mm, służy do bardzo skutecznej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała. Chłodzona szafirowa końcówka, będąca własnością patentową firmy, zapobiega oparzeniom nawet przy wysokich mocach, dzięki czemu występowanie komplikacji jest obniżone (poniżej 0,1%). Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych i zapewnia wysoką skuteczność i lepszy rachunek ekonomiczny – tak dla prowadzącego zabiegi jak i dla pacjenta.

Druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni zabiegowej 22×35 mm z podciśnieniem, co zezwala na bardzo szybką i bezbolesną depilację dużych obszarów ciała jak nogi, plecy czy tors. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje, że zwiększa się głębokość wnikania światła laserowego, a zasysanie skóry poddanej zabiegowi do wnętrza głowicy zwiększa absorpcję energii i dzięki temu uzyskujemy skuteczna depilację. Zabieg nie jest bolesny, głowica nie wymaga stosowania chłodzenia. Dzięki szybkości depilacji zabieg nie jest dla pacjenta uciążliwy. Badania prowadzone na rynku amerykańskim potwierdzają identyczną skuteczność obu głowic.

Laser diodowy działa na melaninę. LightSheer Duet emituje łagodną wiązkę promieni, które pochłaniane są przez barwnik włosa. Prowadzi to do zniszczenia jego cebulki a tym samym do usunięcia owłosienia na stałe w sposób bezbolesny i bezinwazyjny.

 

 

 

 

Laser, którym dysponuje Vacu-med Centrum ten jest całkowitym novum w medycynie estetycznej, gdyż może być stosowany na skórze opalonej! Zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją dermatologiczną, która jest wliczona w cenę.

Vacu-med Centrum
ul. Józefa Kałuży 1, Kraków
(Budynek Stadionu Cracovii)

tel.: +48 12 661 03 03
tel.: +48 609 663 663
www.vacu-centrum.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ