Thursday, June 13, 2024
Home / Uroda  / Medycyna estetyczna  / Laser Excellent Treatment – nowa epoka medycyny estetycznej

Laser Excellent Treatment – nowa epoka medycyny estetycznej

Moc lasera, brak skalpela

Kobieta za siatką z sześciokątów

Laser Excellent Treatment – unikalna koncepcji medycyny estetycznej/ fot. materiały partnera

Alfa Dental & Beauty  to Centrum Medyczne w Krakowie, które cieszy się zaufaniem i zaskakuje swoją innowacyjnością. Nietuzinkowe wyczucie piękna, indywidualne podejście do pacjenta oraz fachowa opieka pozabiegowa to trzy filary, jakimi kieruje się założycielka d n.med. Marta Maciak, stomatolożka i lekarka medycyny estetycznej z doktoratem w zakresie dermatologii. Jej ponad 20-letnie doświadczenie oraz pasja do technologii laserowych zaowocowały powstaniem Laser Excellent Treatment – unikalnej koncepcji medycyny estetycznej

 

Pani doktor Marta Maciak

dr Marta Maciak/ fot. MAMI Foto Studio Mikołaj Mikołajczyk

 

Laser Excellent Treatment™, czyli Laseroterapia Doskonała™

Koncepcja Laser Excellent Treatment™ łączy w sobie najnowsze technologie laserowe stosowane zarówno w leczeniu stomatologicznym, jak i w medycynie estetycznej. LET™ to terapia anti-aging, która polega na odwracaniu i spowalnianiu procesu starzenia się skóry. Ten unikalny projekt, dzięki wiedzy specjalistów na temat najnowszych technologii laserowych z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii i implantologii, pozwala osiągnąć spektakularne zmiany w wyglądzie i życiu pacjentów.

 

Alfa Dental & Beauty to jedyne miejsce w całej Polsce, które realizuje nowoczesny projekt Laser Excellent Treatment™

 

Na czym polega projekt Laser Excellent Treatment™?

LET™ to innowacyjna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Dzięki technologii Laser Excellent Treatment™ nie tylko pozbędziesz się problemów estetycznych i zdrowotnych, ale także uzyskasz młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd.

 

Laser Excellent Treatment™ to między innymi takie zabiegi jak:

 

  •  bezbolesne opracowanie ubytków
  • bezinwazyjna korekta linii dziąseł
  •  rekonstrukcje utraconego uzębienia
  •  ujędrnienie skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  •  uzyskanie „złotych proporcji twarzy” poprzez korektę jej kształtu ust

 

Bez skalpela w Alfa Dental&Beauty / fot. archiwum kliniki

 

Laser Excellent Treatment™ to kompleksowa naprawa naszego ciała, która w czterech prostych etapach zaprowadzi nas do krainy młodego i zdrowego wyglądu.

 

1. Indywidualna pełna diagnostyka i przygotowanie planu leczenia.

 

2. Przeprowadzone przy użyciu laserów leczenie stomatologiczne.

 

3. Dobierane indywidualnie procedury z zakresu laserowej medycyny estetycznej. Używane są do tego celu technologie laserowe w formie szczegółowo zaplanowanych zabiegów. Przeprowadzane są dzięki najwyższej jakości urządzeniom i technologiom – laser FOTONA i platforma ETHERA MX

 

4. Dobrane w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta procedury z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystywanie najnowszych technologii, takich jak PGE (pepraty Neauvia ®), czy stymulatorów tkankowych (Profhilo®), kolagenu (Nithya®), terapii peptydowych (Aquashine PTX, PROSTOLANE®) lub botoksu.

 

Laser Excellent Treatment™ to bezpieczna i kompleksowa opieka nad ciałem i uśmiechem. To wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby pacjentów, a także profesjonalizm i zaangażowanie lekarzy oraz kosmetologów z dużym doświadczeniem klinicznym. Powiedz STOP ryzyku powikłań towarzyszącym zabiegom chirurgicznym i poznaj magiczną moc Laser Excellent Treatment™.

 

 

logo alfa and beauty

Alfa Dental & Beauty/ fot. materiały partnera

Anna Kimla

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ