19-22.04.2023
10. edycja projektu #KobietyKrakowa – trwa nabór!
Wypełnij formularz, jeśli jesteś zainteresowana udziałem we wiosennej edycji

MASZ:

  • PASJĘ
  • TALENT
  • WŁASNY BIZNES?

    Pozwól innym się o tym dowiedzieć!
    Weź udział w projekcie Fundacji Miasto Kobiet i dołącz do grona ekspertek
    i społeczności Kobiet Krakowa.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU #KOBIETY KRAKOWA

Jesteś zaintrygowana?

Zostaw swój adres e-mail. Poinformujemy Cię o szczegółach i rekrutacji.

Jeśli napotkałaś jakieś problemy przy zapisie, nie otrzymałaś maila, napisz do nas: fundacja@miastokobiet.pl

CZYM JEST PROJEKT #KobietyKrakowa?

Misją projektu jest budowanie społeczności przedsiębiorczych kobiet, dla których współpraca jest większą wartością niż rywalizacja, społeczności zrzeszającej w jednym miejscu krakowskie ekspertki, kobiety inspirujące osobowością, pomysłem na biznes, swoją historią i siłą przebicia. Przeprowadzamy z nimi wywiad, realizujemy sesję zdjęciową, tworzymy społeczność aktywnych dziewczyn.

CZY PROJEKT #KOBIETYKRAKOWA JEST DLA CIEBIE?

Tak, jeśli masz odwagę zacząć pokazywać światu to, w czym jesteś dobra. Dziewięć poprzednich edycji projektu zgromadziło ponad 200 kobiet. Wśród nich są stylistki, prawniczki, pisarki, trenerki, działaczki, projektantki, agentki, psycholożki. Właścicielki biznesów i kobiety, które spełniają się na etacie. Przedstawicielki branż kreatywnych i firm związanych z technologią, finansami czy nauką. Dla większości Kobiet Krakowa projekt okazał się trampoliną do świata mediów. Dzięki publikacji wywiadu uczestniczki zaczęły być zapraszane w roli ekspertek na łamy gazet, eventy, do radia, czy do programów telewizyjnych. Ich biznesy i one same stają się rozpoznawalne. Fotografie, które powstały w ramach projektu są skutecznym narzędziem w budowaniu ich wizerunku. Wiele Kobiet Krakowa mówi, że udział w akcji pozwolił wypłynąć im na szerokie wody. W efekcie, niektóre z nich wydały własną książkę, poszerzyły działalność, skupiły się na rozwoju biznesu online. Kobiety Krakowa tworzą społeczność wspierających się kobiet, wymieniają się doświadczeniem, nawiązują współpracę, realizują wspólne przedsięwzięcia. Projekt jest dla Ciebie, jeśli chcesz zacząć pokazywać siebie na większą skale i mówić o sobie dobrze, a także nawiązać bliskie relacje nie tylko biznesowe, ale
i towarzyskie.

CO ZYSKUJESZ?

Udział
w profesjonalnej sesji zdjęciowej

Przygodę na planie zdjęciowym, do których przygotuje Cię nasza wizażystka i efekt w postaci 3 biznesowych fotografii wykonanych przez utalentowaną krakowską fotografkę – Barbarę Bogacką, doświadczoną w sesjach typu biznes i glamour. Profesjonalne zdjęcia są niezbędnym elementem do budowania Twojej marki osobistej.

Wywiad z Tobą

Dożywotnią publikację wywiadu z Tobą (ze zdjęciami) w portalu dla kobiet www.miastokobiet.pl (zakładka Kobiety Krakowa).
Będziesz miała okazję do opowiedzenia o swoich wartościach i o tym, czym się zajmujesz.

Przynależność do wspierającej się społeczności Kobiet Krakowa

Udział w spotkaniach rozrywkowo-networkingowych, wspólne projekty z innymi uczestniczkami, które odczuwają dumę z przynależności do grona Kobiet Krakowa. Nasze wyjątkowe spotkania to też okazja na przeżycie czegoś nowego i wymianę doświadczeń, nie tylko biznesowych.

Rozwój marki osobistej

Utrwalenie marki osobistej w świadomości odbiorców, potencjalnych klientów, przedstawicieli mediów. Zdobycie rozpoznawalności i wzniesienie biznesu na wyższy poziom, dzięki wymianie doświadczeń
z innymi krakowskimi przedsiębiorczyniami.

INWESTYCJA

AMBASADORKI

Ola Budzyńska
Pani Swojego Czasu

Monika Jurczyk OSA

Izabela Błaszczyk

Iza Chyłek

OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI

Przygoda biznesowa, relacje, misja – tak w 3 słowach mogę określić to, co dał mi Projekt Kobiety Krakowa. Dzięki niemu pokazałam, że kobiety mogą stać się ważną częścią biznesowego świata, nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Poznałam wspaniałe osoby. Zainspirowałam inne kobiety, które dzięki wywiadowi online odważyły się ruszyć z miejscai zacząć działać. To niesamowite, jak projekt „Miasta Kobiet” otwiera możliwości!


Ilona Przetacznik, prawniczka

Udział w projekcie okazał się czymś więcej niż sesją zdjęciową i suchym wywiadem. „Kobiety Krakowa” pozwoliły mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Uświadomiłam sobie, że każda z nas ma na swoim koncie mniejsze lub większe sukcesy, których nie docenia. Poznałam mnóstwo fantastycznych, ambitnych kobiet. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w projekcie… nie myśl o tym zbyt długo. Po prostu działaj!

Jolanta Korczak, strateżka marketingowa

Elżbieta Jachymczak, redaktorka naczelna

Projekt #KobietyKrakowa jest bardzo ważną inicjatywą z punktu widzenia kobiecego biznesu i rozwoju osobistego. Już w dniu publikacji pojawiły się nowe propozycje biznesowe, nowe zlecenia na artykuły czy oferty współpracy z przedsiębiorcami. Prywatnie to wspaniała możliwość odkrywania własnej kobiecości, poprzez makijaż, sesję zdjęciową i stylizacje. Najcenniejsza rzeczą są nowe znajomości z kobietami, które wiedzą czego chcą

DAJ SIĘ ODKRYĆ!

Zostaw nam swój e-mail. Skontaktujemy się z Tobą!

Organizatorem projektu #KobietyKrakowa jest Fundacja Miasto Kobiet.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem AC Marriott oraz Portfel Inwestycyjny Apartamenty i Hotel

projekt: Agna Karasińska

www.miastokobiet.pl

Miasto Kobiet, ul. K. Morawskiego 5/217, Kraków

fundacja@miastokobiet.pl