wiosna 2024
Przed nami 12. edycja projektu #KobietyKrakowa.
Wypełnij formularz, jeśli jesteś zainteresowana udziałem.

MASZ:

  • PASJĘ
  • TALENT
  • WŁASNY BIZNES?

    Pozwól innym się o tym dowiedzieć!
    Weź udział w projekcie Fundacji Miasto Kobiet i dołącz do grona ekspertek
    i społeczności Kobiet Krakowa.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU #KOBIETY KRAKOWA

Jesteś zaintrygowana?

Zostaw swój adres e-mail. Poinformujemy Cię o szczegółach i rekrutacji.

Jeśli napotkałaś jakieś problemy przy zapisie, nie otrzymałaś maila, napisz do nas: fundacja@miastokobiet.pl

CZYM JEST PROJEKT #KobietyKrakowa?

Misją projektu jest budowanie społeczności przedsiębiorczych kobiet, dla których współpraca jest większą wartością niż rywalizacja, społeczności zrzeszającej w jednym miejscu krakowskie ekspertki, kobiety inspirujące osobowością, pomysłem na biznes, swoją historią i siłą przebicia. Przeprowadzamy z nimi wywiad, realizujemy sesję zdjęciową, tworzymy społeczność aktywnych dziewczyn.

CZY PROJEKT #KOBIETYKRAKOWA JEST DLA CIEBIE?

Tak, jeśli masz odwagę zacząć pokazywać światu to, w czym jesteś dobra. Dziesięć poprzednich edycji projektu zgromadziło ponad 200 kobiet. Wśród nich są stylistki, prawniczki, pisarki, trenerki, działaczki, projektantki, agentki, psycholożki. Właścicielki biznesów i kobiety, które spełniają się na etacie. Przedstawicielki branż kreatywnych i firm związanych z technologią, finansami czy nauką. Dla wielu Kobiet Krakowa projekt okazał się trampoliną do świata mediów. Dzięki publikacji wywiadu uczestniczki zaczęły być zapraszane w roli ekspertek na łamy gazet, eventy, do radia, czy do programów telewizyjnych. Ich biznesy i one same stają się rozpoznawalne. Fotografie, które powstały w ramach projektu są skutecznym narzędziem w budowaniu ich wizerunku. Wiele Kobiet Krakowa mówi, że udział w akcji pozwolił wypłynąć im na szerokie wody. W efekcie, niektóre z nich wydały własną książkę, poszerzyły działalność, skupiły się na rozwoju biznesu online. Kobiety Krakowa tworzą społeczność wspierających się kobiet, wymieniają się doświadczeniem, nawiązują współpracę, realizują wspólne przedsięwzięcia. Projekt jest dla Ciebie, jeśli chcesz zacząć pokazywać siebie na większą skalę i mówić o sobie dobrze, a także nawiązać bliskie relacje nie tylko biznesowe, ale
i towarzyskie.

CO ZYSKUJESZ?

Udział
w profesjonalnej sesji zdjęciowej

Przygodę na planie zdjęciowym, do której przygotuje Cię nasza wizażystka i efekt w postaci 3 biznesowych fotografii wykonanych przez utalentowaną krakowską fotografkę – Barbarę Bogacką, doświadczoną w sesjach typu biznes i glamour. Profesjonalne zdjęcia są niezbędnym elementem do budowania Twojej marki osobistej.

Wywiad z Tobą

Dożywotnią publikację wywiadu z Tobą (ze zdjęciami) w portalu dla kobiet www.miastokobiet.pl (zakładka Kobiety Krakowa).
Będziesz miała okazję do opowiedzenia o swoich wartościach i o tym, czym się zajmujesz.

Przynależność do wspierającej się społeczności Kobiet Krakowa

Udział w spotkaniach rozrywkowo-networkingowych, wspólne projekty z innymi uczestniczkami, które odczuwają dumę z przynależności do grona Kobiet Krakowa. Nasze wyjątkowe spotkania to też okazja na przeżycie czegoś nowego i wymianę doświadczeń, nie tylko biznesowych.

Rozwój marki osobistej

Utrwalenie marki osobistej w świadomości odbiorców, potencjalnych klientów, przedstawicieli mediów. Zdobycie rozpoznawalności i wzniesienie biznesu na wyższy poziom, dzięki wymianie doświadczeń
z innymi krakowskimi przedsiębiorczyniami.

INWESTYCJA

AMBASADORKI

Ola Budzyńska
Pani Swojego Czasu

Monika Jurczyk OSA

Izabela Błaszczyk

Iza Chyłek

OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI

Róbmy swoje i dzielmy się tym – to idea, nad którą nie bardzo jest sens się zastanawiać. Kto, jak nie my. Projekt #KobietyKrakowa dał mi możliwość poznania wielu wspaniałych osób gdzie każda coś wnosi, poznajemy się, wymieniamy doświadczeniami. Każda z innym pomysłem na siebie, na biznes, wszystkie z fajną energią. Kobiety Krakowa to społeczność, która chce się rozwijać i rozkwitać. Polecam, zapraszam Różnorodność inspiruje. Daj się poznać!

Barbara Dolata, Coachka Kognitywna, HR Partnerka [Wiemczegochce]

Zgłoszenie to był impuls, potem żałowałam, chciałam się wycofać. Bo co ja mogę przekazać innym kobietom? Baba z budowy, w ciągłych delegacjach, zostawia rodzinę w domu. Mąż mnie przekonał: „Będziesz mogła pokazać, jakie targają tobą emocje, kiedy wyjeżdżasz. W końcu ktoś zrozumie, że to nie wakacje, a ciężka praca.”. I wiecie co? Tak właśnie było. Po napisaniu wywiadu, odczułam ulgę. Rozmawiając z organizatorkami i uczestniczkami 10. edycji czuję się zrozumiana. Bez oceniania. Nie wahaj się. Dla mnie z przygody zrobiła się wielka sprawa i powoli, małymi krokami odnajduję spokój.

Lucyna Sołtys, kierowniczka budowy stacji paliw

Justyna Cooper, lektorka j. angielskiego [Just English]

Dziękuję! Skończyłam właśnie pisać odpowiedzi na pytania. To było niezwykle oczyszczające i budujące. Łzy się lały, ale też było dużo radości, uśmiechu. Ale mam fajne, ciekawe, bogate życie! Ale fajne rzeczy robię! Nie zawsze o tym pamiętam, nie zawsze to widzę. Wiem, że to będzie początek dobrej przygody. Dziękuję Wam bardzo, takich kobiet, takich organizacji trzeba nie tylko w naszym mieście, ale i na całym świecie.

Girl Power!

Przygoda biznesowa, relacje, misja – tak w 3 słowach mogę określić to, co dał mi Projekt Kobiety Krakowa. Dzięki niemu pokazałam, że kobiety mogą stać się ważną częścią biznesowego świata, nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Poznałam wspaniałe osoby. Zainspirowałam inne kobiety, które dzięki wywiadowi online odważyły się ruszyć z miejscai zacząć działać. To niesamowite, jak projekt „Miasta Kobiet” otwiera możliwości!

Ilona Przetacznik, prawniczka [Legalny Biznes Online]

Projekt Kobiety Krakowa to solidny podmuch wiatru w Twoje biznesowe skrzydła. Jednak profesjonalna sesja zdjęciowa i wywiad to zaledwie początek tej przygody. Udział w projekcie pozwoli ci zobaczyć w nowym świetle to, co masz do zaoferowania światu. Nabierzesz pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Poznasz wspaniałe kobiety, a wiele z tych biznesowych kontaktów będzie miało szansę przerodzić się w wartościowe i trwałe rejacje. Nie będziesz już mieć wątpliwości do kogo zwracać się po wsparcie, kiedy go potrzebujesz

Agnieszka Siejka, soul coachka [Kobieta Cykliczna]

Elżbieta Jachymczak, redaktorka naczelna [BusinessIntelligence]

Projekt #KobietyKrakowa jest bardzo ważną inicjatywą z punktu widzenia kobiecego biznesu i rozwoju osobistego. Już w dniu publikacji pojawiły się nowe propozycje biznesowe, nowe zlecenia na artykuły czy oferty współpracy z przedsiębiorcami. Prywatnie to wspaniała możliwość odkrywania własnej kobiecości, poprzez makijaż, sesję zdjęciową i stylizacje. Najcenniejsza rzeczą są nowe znajomości z kobietami, które wiedzą czego chcą

ORGANIZATORKI – FUNDACJA MIASTO KOBIET

Barbara Fijał

– Z pozycji cichej bekstejdżowej obserwatorki, poznałam i przysłuchiwałam się wspaniałym kobietom, które zostawiają trwały ślad w tworzeniu pejzażu krakowskiego biznesu. To inspirujące doświadczenie, które niezmiennie daje kopa do działania.

– Po ponad pięciu latach od pierwszej edycji #KobietKrakowa, obserwuję jak kobiety coraz odważniej mówią o swoich dokonaniach, ale też o trudach budowania biznesu. Cieszę się, że możemy uwiecznić autentyczność kobiet, które decydują się powierzyć nam swoje historie.

Agna Karasińska

Koordynatorka

Członkini FMK

– Kobiety, które przychodzą do naszego projektu, często znajdują się w jakimś kluczowym dla nich miejscu w życiu, w miejscu zawodowej lub osobistej zmiany albo przewartościowania spojrzenia na to, co i jak robią. To duży przywilej towarzyszyć im w takim momencie.

Prezeska FMK

– To co robimy, to nie są zwykłe foto-pstryki. Przychodzą do nas osoby z różnymi przekonaniami na swój temat. Staramy się je rozbroić, przy tym dobrze się bawiąc i poznając się.

Fotografka

Aneta Pondo

Barbara Bogacka

DAJ SIĘ ODKRYĆ!

Zostaw nam swój e-mail. Skontaktujemy się z Tobą!

Organizatorem projektu #KobietyKrakowa jest Fundacja Miasto Kobiet.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem AC Marriott oraz Portfel Inwestycyjny Apartamenty i Hotel

www.miastokobiet.pl

Miasto Kobiet, ul. K. Morawskiego 5/217, Kraków

fundacja@miastokobiet.pl

projekt: Agna Karasińska