Thursday, May 30, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  /  Lanberry: Okna bez firanek i The Voice of Poland

 Lanberry: Okna bez firanek i The Voice of Poland

Lanberry, nowa jurorka w The Voice of Poland właśnie nagrała nowy singiel

Lanberry

Lanberry, nowa jurorka The Voice of Poland, fot. Paula Patocka

Kariera Lanberry nabiera szalonego tempa. Artystka właśnie została nową trenerką w popularnym telewizyjnym show muzycznym – „The Voice of Poland” – ale absolutnie nie zwalnia w pracy nad nową płytą i prezentuje jej kolejną zapowiedź – singiel „Okna bez firanek”. 

Lanberry – Okna bez firanek

Tym razem Lanberry pokazuje się w rockowej, dynamicznej odsłonie, po raz kolejny udowadniając, że nie zamierza tkwić w wygodnej szufladce. 

Okna bez firanek to owoc mojej współpracy z Moniką Wydrzyńską oraz Jakubem Krupskim. Piosenka idealnie odzwierciedla moje rockowe fascynacje i nawiązuje do glamrockowej estetyki. Dostajemy zatem solidną porcję gitar oraz żywe bębny nagrane przez Marcina Ułanowskiego

– mówi o nowym singlu Lanberry. 

Zobacz koniecznie:
Wywiad z Lanberry: Trzeba być odważną jak kobieta!

Stoję nieproszona wcale…  Patrzę w okna bez firanek

– śpiewa Lanberry, pokazując rockowy pazur i udowadniając, że wszelkie schematy są do przełamania, a największe ograniczenia tylko w naszych głowach. 

Do utworu powstał animowany vizualizer, przygotowany we współpracy z młodymi artystkami: Karoliną Karasińską (foto i materiały video) oraz Marysią Jagłowską (grafika i animacja). Marysia Jagłowska jest także autorką okładki singla. 

Poznajcie rockową odsłonę Lanberry! 

 

Lanberry 2022 – koncerty

Utwór „Okna bez firanek” zapowiada nadchodzącą płytę artystki, wydawaną nakładem Agora Muzyka, której premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. Jest jednak wyjątkowa okazja, by przedpremierowo usłyszeć cały materiał. Artystka zapowiada dwa koncerty, na których zagra swoje największe przeboje, ale także materiał z nadchodzącej płyty: 

  • 20 listopada | Stara Cegielnia | Radzymin
  • 21 listopada | Garnizon Sztuki | Warszawa 
Lanberry

Lanberry, fot. Paula Patocka

Lanberry – The Voice of Poland

Lanberry w tym roku zasiada w fotelu jurorskim w The Voice of Poland.  13. edycja wystartowała 2 września przesłuchaniami w ciemno. Lanberry jako jurorka powtarza, że przyszła do programu, aby wyłowić nietypowe, oryginalne głosy, ukryte talenty.

Lanberry w przesłuchaniach w ciemno startowała 10 lat temu, ale nie odwrócił się wtedy żaden z jurorów. Potem przyznali się do pomyłki, tłumaczyli „zaczarowaniem” i żałowali decyzji (czy raczej braku refleksu). To nie pierwszy raz, gdy osoby, które odpadły na wstępnym etapie (np. Sanah w ogóle nie dostała się do przesłuchań w ciemno) robią karierę i trafiają do The Voice w innym charakterze.

Na pozostałych jurorskich, czerwonych fotelach The Voice of Poland zasiedli Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. 

Może się zainteresuje: 
Sanah: Królowa wybrana przez swoich słuchaczy

 

TAGI
top
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ