Wednesday, September 23, 2020
Home / Inne  / Uncategorized  / LALIQUE – Amethyst

LALIQUE – Amethyst

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE LALIQUE AMETHYST – niewinność, która uzależnia! Zapach dla kobiet poszukujących wyjątkowych, niepowtarzalnych i zmysłowych perfum! [caption id="attachment_64798" align="alignleft" width="257"] LALIQUE AMETHYST[/caption] Zapach zamknięty jest w pięknym flakonie, w kolorze nasyconego fioletu. Flakon

LALIQUE AMETHYST

LALIQUE AMETHYST

NAGRODA DO ODBIORU W SIEDZIBIE REDAKCJI W KRAKOWIE

LALIQUE AMETHYST – niewinność, która uzależnia! Zapach dla kobiet poszukujących wyjątkowych, niepowtarzalnych i zmysłowych perfum!

LALIQUE AMETHYST

LALIQUE AMETHYST

Zapach zamknięty jest w pięknym flakonie, w kolorze nasyconego fioletu. Flakon inspirowany jest linią akcesoriów toaletowych „Ciernie” Rene Lalique’a z 1920 r. Motyw cierni w nowoczesnej adaptacji autorstwa Studio Lalique Creation wzbogacony o owoce jeżyn – cieszy i oczy i zmysły! Ten ciemny, kryształowy prostopadłościan skrywa owocowo – piżmową mieszankę słodkości – kusi i zniewala.

Amethyst  to pozornie niewinny zapach, który już po chwili niebezpiecznie zniewala. Słoneczny, apetyczny – idealny na sezon wiosna – lato. Zapach promienny, delikatnie zarysowany. Amethyst łączy kontrasty zespalając ze sobą nuty owocowe i piżmowe. Nowoczesna reinterpretacja słodyczy, bogactwo kobiecej zmysłowości. Musujący wzlot letnich owoców na początek, następnie kwiatowy bukiet, który z czasem ustępuje miejsca piżmowej bazie o zapachu skóry rozgrzanej promieniami słońca.

Cena:285 zł

Pojemność: 100 ml

***

O Perfumerii TigerandBear

Od momentu powstania, w 2008 roku, Perfumeria TIGERANDBEAR zajmuje się sprzedażą oryginalnych kosmetyków, perfum i produktów do makijażu. Zajmujemy się również zaopatrzaniem salonów kosmetycznych oraz współpracą z agencjami reklamowymi i eventowymi w zakresie dostaw luksusowych kosmetyków, perfum oraz zestawów upominkowych.

Jesteśmy największym w kraju autoryzowanym sklepem internetowym oferującym tak szeroką gamę kosmetyków i perfum wszystkich wiodących marek. Posiadamy duże doświadczenie w branży – w ciągu ostatnich lat udało nam się nawiązać kontakty z wieloma, renomowanymi dystrybutorami z kraju i zagranicy. Wszyscy nasi dostawcy to podmioty sprawdzone i rzetelne oraz oferujące wyłącznie nowe i oryginalne produkty. Dzięki temu, możemy oferować Państwu artykuły najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

TigerandbearZobacz więcej na: tigerandbear.pl

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach