Monday, May 23, 2022
Home / Inne  / Lajkonik kawiarnia i piekarnia

Lajkonik kawiarnia i piekarnia

Słodko, słodko!

Lajkonik kawiarnia i piekarnia – lokalik położony jest strategicznie – u wylotu ul. Stolarskiej, w sąsiedztwie przystanku tramwajowego, przy pl. Dominikańskim. Nieduży, a jednak jest tu kilka przytulnych zakamarków z wyściełanymi fotelikami, w których miło się zaszyć z filiżanką kawy.

Lajkonik kawiarnia i piekarnia

Zdjęcie 1 z 6

fot. materiał prasowy

 

O klimacie decyduje zarówno obezwładniający zapach kawy i ciast, jak i ciepłe światło, wylewające się z pięknych żyrandoli, powieszonych pod sufitem. W ofercie także kanapki na śniadanie i lunch. Jest i pieczywo, boć to i piekarnia, więc skoro już ktoś wpadł na kawę, to niechby zabrał do domu chrupiącą bagietkę. Tłumnie od szóstej rano.

[Not a valid template]

Lajkonik kawiarnia i piekarnia, pl. Dominikański 2, ul. Basztowa 15, ul. Karmelicka 22

Andrzej Politowicz

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Avatar
    Luiza 29 kwietnia, 2016

    W Lajkoniku ceny może faktycznie są troszkę wyższe niż w pozostałych piekarniach, ale chyba nigdy nie jadłam tak pysznych kanapek ! To chyba jedyna piekarnia, która w swojej ofercie ma połówki kanapek, które można podgrzać :). Kawę i ciasto też mają pyszną!

  • Avatar
    Rydza353 5 maja, 2016

    To prawda Lajkonik to fajne miejsce na mapie Polski. W Krakowie powoli staje sie juz byc kultowym miejscem, coraz wiecej ludzi z innych sieciówek przerzuca się na np. kawę właśnie w Lajkoniku http://f.kafeteria.pl/temat/f1/dobra-piekarnia-w-krakowie-p_6502612

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach